ANKARA HABERLERİ

Boztepe’de herkes hak ettiğini alacak

Hürriyet Haber
12.03.2019 - 09:07Son Güncelleme :

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Boztepe Mahallesi halkıyla buluştu. Çankaya Belediyesi’nin 5 yıl boyunca tarihinin en büyük yatırım planıyla kalkındığını söyleyen Taşdelen, bir 5 yıl daha aynı şekilde ve kararlılıkla çalışarak Çankaya’yı daha da ileri taşıyacaklarını vurguladı.

Hürriyet Haber

Boztepe’nin yeni dönemde yeni projeler ile Çankaya’nın önemli semtlerinden biri olacağını aktaran Taşdelen, “Boztepe’de yapacağımız çalışma ile kazanan halk olacak, siz olacaksınız. Boztepe’de herkes hak ettiğini alacak” dedi. Mahallede bulunan belediyenin arazilerini sosyal donatı alanları olarak değerlendireceklerini belirten Taşdelen, bölge halkının istekleri doğrultusunda; kreş, Çankaya Evi, park alanları yapılacağı bilgisini paylaştı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Boztepe’de herkes hak ettiğini alacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Mart 2019 tarihinde saat 09 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Boztepe’de herkes hak ettiğini alacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı