ANKARA HABERLERİ

Başarının sırları

Haşim KILIÇ
08.03.2019 - 14:57Son Güncelleme :

Fransız Kültür Merkezi ve Kanada’nın Ankara Büyükelçiliği iş birliğinde 2019 Frankafoni etkinlikleri kapsamında, CerModern Sanat Galerisi’nde ‘Başarının Kadın Yüzleri’ konferansı gerçekleştirildi.

Haşim KILIÇ

Konferansta İsveç Büyükelçisi Annika Molin Hallgren ve iş kadını Leyla Alaton, başarı hikâyelerini anlattı. Kadınların kendilerine belli bir görev ve destek verildiği takdirde tıpkı erkekler gibi herhangi bir işi başarabileceği değerlendirmesinde bulunan Büyükelçi Hellgren, “Önemli olan zor da olsa devam etme gücüne sahip olmak” ifadesini kullandı.

HAYALLERİ ERTELEMEMELİYİZ

Leyla Alaton da girişimci olma yolunda başlayan başarı hikâyesinden bahsederek, bu süreçte edindiği tecrübeleri anlattı. Başarılı olmak için insanların hayalleri ve rüyalarını ertelememeleri gerektiğini vurgulayan Alaton, “Konfor alanından çıkanlar mucize yaratıyor” ifadesini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başarının sırları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Mart 2019 tarihinde saat 14 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başarının sırları haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı