ANKARA HABERLERİ

Bahçelievler’e Çankaya Evi

Hürriyet Haber
15.04.2018 - 16:36Son Güncelleme :

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, vatandaşlara projeleri ve hizmetleri anlatıp taleplerini dinlediği ‘Başkanla Yüz Yüze’ mahalle toplantıları kapsamında Bahçelievler bölgesi sakinleriyle bir araya geldi.

Hürriyet Haber

İlki Dikmen bölgesinde gerçekleştirilen mahalle toplantılarının dördüncüsü Anıttepe, Maltepe, Yücetepe, Bahçelievler, Emek bölgelerinde yaşayan vatandaşların katılımıyla Yılmaz Güney Sahnesinde yapıldı. Çankaya evlerine büyük önem verdiklerini hatırlatan Taşdelen, Bahçelievler’e büyük bir Çankaya Evi yapılacağını açıkladı. Taşdelen’in Ayrancı bölgesini kapsayacak bir sonraki vatandaş buluşması, 19 Nisan Perşembe günü saat 18.30’da Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleşecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Bahçelievler’e Çankaya Evi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Nisan 2018 tarihinde saat 16 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bahçelievler’e Çankaya Evi haberi güncellenecektir.


Sayfa Başı