SAKARYA HABERLERİ

Yenikent'te oyun grupları projesi

AA / İbrahim Yozoğlu
29.02.2016 - 11:28Son Güncelleme :
AA / İbrahim Yozoğlu

SAKARYA (AA) - Adapazarı Belediyesince Yenikent’teki mevcut parkların kaldırılarak yerine oyun gruplarının konulacağı bildirildi.

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, yaptığı yazılı açıklamada, Yenikent bölgesinde park yenileme çalışması başlattıldığını belirtti.

Karaman ve Camili'de tüm parkların kaldırılarak yerine yeni oyun grupları ve spor aletlerinin yerleştirileceğini ifade eden Özüm, şunları kaydetti:

"Bahar ayının gelmesiyle parklarda tadilat çalışmalarına başladık. Geçen yıl şehir merkezinin de aralarında bulunduğu mahallelerimizde 15 adet yeni park, 20 adet kauçuk zemin ve 25 adet de oyun grubu ve spor parkı yaptık. Bu yıl da park bahçe çalışmalarımıza ilk etapta Yenikent bölgemizden başlıyoruz. Karaman ve Camili’de mevcut 20 parkı tamamen kaldırarak yerine kauçuk zeminli yeni spor aletleri ve oyun gruplarının bulunduğu yeni park yapacağız. Tüm bunların yanında Yenikent’te bir adet futbol ve bir adet voleybol sahası yaparak halkımızın hizmetine sunacağız."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Yenikent'te oyun grupları projesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 11 28’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yenikent'te oyun grupları projesi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı