ADIYAMAN HABERLERİ

Yeni Halk Otobüsleri Hizmet Vermeye Başladı

IHA
27.10.2015 - 16:42Son Güncelleme :

ADIYAMAN BELEDİYESİ 6 YENİ HALK OTOBÜSÜNÜ HİZMETE SUNDU

IHA

Adıyaman Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımına soluk getirmesi amacıyla başlatılan çalışmalar neticesinde ilk etapta alınan üç büyük, iki küçük otobüse 6 yeni büyük otobüs daha eklendi.
Adıyaman Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında yaşanan sorunların ortadan kaldırılması amacıyla başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesi ile birlikte hareket kazanan şehir içi ulaşımı çalışmaları kapsamında ilk etapta 3 adet büyük otobüs, gece seferleri için 2 küçük otobüs daha satın alınarak hizmete girmişti.
Belediye bu otobüslere ek olarak 6 yeni büyük otobüs daha dahil ederek ulaşımda istenilen seviyeye gelmek için en önemli adımı attı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Yeni Halk Otobüsleri Hizmet Vermeye Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Halk Otobüsleri Hizmet Vermeye Başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı