YOZGAT HABERLERİ

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkundan, Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

IHA
28.10.2015 - 16:20Son Güncelleme :

YENİ ÇELTEK KÖMÜR İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRÜ OSMAN COŞKUN, CUMHURİYET'NİN KURULUŞUNUN 92 YIL DÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

IHA

Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Dr. Osman Coşkun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman ordusunun milleti ile kurduğu Cumhuriyet’in 92’inci kuruluş yıl dönümünün guru ve mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri A.Ş. Genel Müdür Dr. Osman Coşkun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajına birlik ve berberlik mesajı verdi. Genel Müdür Coşkun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, kahraman ordusu ve cefakar milleti ile kurduğu Cumhuriyet’imizin 92. yıl dönümünü milletçe büyük bir gurur ile kutlandığını belirterek, “Bu milletin canı pahasına, büyük fedakarlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli bir sorumluluğudur. Çünkü Cumhuriyet, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Bu ülkenin evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket etmektedirler. Bu gün de ülkemizin içinde bulunduğu mevcut gelişme 29 Ekim’de 92 yıl önce atılan o büyük adımların devamıdır. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran ve rahmet duygularıyla anıyor, milletimizin ve hemşeHrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkundan, Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 16 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkundan, Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı