İZMİR HABERLERİ

Yaz öncesi pilates

DHA
26.03.2016 - 12:23Son Güncelleme :
DHA

Agora Sohbetleri ve Kadınlar Kulübü'nün ortak etkinliğine Pilates Eğitmeni Cemile Aydın, kadınlara pilatesin yararlarını anlatı.

Saat 16.00'da başlayan söyleşide Pilates eğitmeni Cemile Aydın pilates hareketlerini yaparken düzenli nefes alıp vermeye, dik durmaya, hareketlerin yavaş ve kontrollü yapılmasına dikkat edilmesi gerektiğini belirterek; karın ve basen bölgesini inceltmeye yönelik hareketleri dinleyicilere uygulamalı olarak gösterdi. Pilates Eğitmeni Cemile Aydın, hem ev hanımları için hem de çalışan bayanlar için basit pilates hareketlerini göstererek, yemek yaparken, yürürken, çalışırken ve gündelik işleri yaparken karın kaslarını ve bacak kaslarını sıkarak kasların güçleneceğini ve duruşlarının düzeleceğinin belirtti.

Agora Alışveriş Merkezi Pazarlama Müdürü Müge Menteş Üstünoğlu, farkındalık yaratarak, sağlıklı yaşamı desteklemek ve teşvik etmek adına birçok etkinlik düzenlediklerini belirterek, ziyaretçilerinin katılımları ile gördükleri yoğun ilgiden mutluluk duyduklarını, Kadınlar Kulübü ve Agora Sohbetlerinin devam edeceğini bildirdi.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Yaz öncesi pilates hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Yaz öncesi pilates haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı