Teknoloji Haberleri

  Western Digital'in yeni oyuncakları Türkiye'de!

  Hürriyet Haber
  10.11.2017 - 06:58 | Son Güncelleme:

  Western Digital’in yeni depolama çözümleri; dijital içerik üzerinde gelişmiş denetim sunan WD My Cloud Home, iPhone içeriklerine yedekleme sağlayan SanDisk iXpand Base ve dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı olan SanDisk Ultra 400GB mSDürünleri lansman etkinliğiyle tanıtıldı.

  Western Digital Corporation, yeni ürünlerini tanıttı. “Depolama çözümleri alanında değişim yaratan ürünlere odaklanarak tüketicilerin güvenle mobil merkezli bir yaşam sürmelerine destek oluyoruz” diyen SanDiskBölge Satış Müdürü Yosi Rafael, yeni ürünler hakkında konuştu: “Müşterilerimizin anılarını, fotoğraflarını, videolarını ve tüm dosyalarını akıllı telefonlarından ve bilgisayar cihazlarından saklamalarına yardımcı olmak için en yüksek kapasiteli ve en güvenli depolama alanları üretiyoruz. Yeni ürünümüz My Cloud Home çözümüyle tüketiciler, akıllı telefonları, bilgisayarları, USB depolama birimi, bulut ve sosyal medya hesaplarındaki tüm fotoğraf, video ve dosyaları bir merkezde kolayca toplayabilirler. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden içeriklerini sevdikleriyle paylaşma özgürlüğüne sahipler. iPhone'a özel olarak yapılan SanDiskiXpand Base ise kullanıcılara telefonlarını şarj ederken tüm içeriklerini kaliteli bir şekilde muhafaza etme olanağı veriyor.”

  Western Digital, evdeki Wi-Fi yönlendiricisine doğrudan entegre olan WD My Cloud Home depolama cihazıyla kullanıcıların tüm dijital içeriği tek bir merkezi yerde muhafaza etmesini sağlıyor. Bu cihaz sayesinde kullanıcılar en değerli anılarını evlerinin konforunda ve güvenliğinde sonsuza kadar saklayabiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar tüm içerikleriotomatik olarak yedekleyebiliyor;cihazlarına telefonlarından, tabletlerinden, bilgisayarlarından ve harici depolama aygıtlarından erişebiliyor, internet bağlantısının olduğu her yerden My Cloud Home cihazına kaydedilen videoları aktarabiliyor.

  Western Digitalin yeni oyuncakları Türkiyede

  iPhone için geliştirilen ve telefon şarj modunda tutulduğu sırada içerikleri otomatik olarak yedekleyen SanDiskiXpand Base ise kullanıcıların telefon belleğini kaybetme endişesini ortadan kaldırıyor. 15W'lık güçle hızlı şarj sağlayan iXpand Base ile kullanıcılar iPhone'u her şarj ettiğinde, internet tabanlı depolama seçeneklerinin aylık ücretleri konusunda endişelenmeden dosyalarını orijinal kalitesinde otomatik olarak yedekleyebiliyor.

  Western Digital, 200GB'lık rekor kıran SanDisk Ultra microSDXC kartını piyasaya sürdükten iki yıl sonra, kapasiteyi aynı küçük form faktöründe iki katına çıkardı. Mobil cihazlarda kullanılan dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartı 400GB SanDisk Ultra microSDXC UHS-I,günümüzün mobil merkezli yaşam tarzının taleplerine ayak uydurarak tüketicilere depolama alanı sınırlamaları hakkında endişe duymadan fotoğraf ve videoları kaydetme ve paylaşma özgürlüğü sunuyor. Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için ideal olan dünyanın en yüksek kapasiteli kartı 40 saate kadar Full HD video alabiliyor ve üstün performans sunmak için 100MB / s'ye kadar süper hızlı aktarım sunuyor. Bu aktarım hızında, tüketiciler dakikada 1.200 fotoğraf aktarabilir. Ayrıca, 400GBSanDisk Ultra microSD kartı A1 App Performans Sınıfı şartnamesine uygundur; bu da kartın uygulamaları daha hızlı yükleyebileceği anlamına geliyor.

  Etiketler: teknoloji
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı