VAN HABERLERİ

Vaski’den Hummalı Çalışma

IHA
27.10.2015 - 15:08Son Güncelleme :
IHA

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü Tuşba ilçesinde çalışmalara hız verdi.
VASKİ tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Tuşba ilçesi sınırlarında altyapısı olmayan sokaklar, ekiplerce tespit edilerek gereken çalışmalar başlatılıyor. İmar, yol ve kod durumları incelenen ve uygun bulunan sokaklarda kanalizasyon çalışması başlatan ekipler, tüm mahallelerde tespit işlemlerini de aralıksız sürdürüyor. Bu çerçevede Tuşba ilçesi sınırlarında bulunan Altıntepe Mahallesi 3. Sokakta 200 metre, Şükrü Yörük Sokakta 150 metre, Şemsibey Mahallesi 2906 Nolu Sokakta 200 metre, Şemsibey Mahallesi 2911 Sokakta 100 metre, Yalı Mahallesi Sazlık 2. Sokakta 300 metre, İskele Cezaevi Sokak ile Cezaevi 2. Sokakta 400 metrelik 200"lük kanalizasyon hattı yapıldı.
Kısa sürede hızlı ve kaliteli bir çalışma sonucuyla halkın hizmetine sunulan kanalizasyon bağlantıları ile mahalleli büyük bir sıkıntıdan kurtarılmış oldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Vaski’den Hummalı Çalışma hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vaski’den Hummalı Çalışma haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı