KÜTAHYA HABERLERİ

Vali Şerif Yılmaz, Bayram Tebrikleri Kabul Etti

IHA
29.10.2015 - 12:25Son Güncelleme :

VALİLİKTE CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENİ

IHA

Kütahya Valisi Şerif Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında valilikte düzenlenen törende tebrikleri kabul etti.
Valilikte düzenlenen törene, Vali Şerif Yılmaz, Kütahya Milletvekilleri Şükrü Nazlı, İshak Gazel ve Alim Işık Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Celal Başoğlu, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Alim Taş, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Muhammed Yavuz, sivil toplum kuruluşlarının başkanları katıldı.
Bu arada, Ensar Vakfı Kütahya Şube Başkanı Ali İhsan Özdemir, Gönüllü Kültür Teşekkülleri’nin Cumhuriyet Bayramı törenlerine eksiksiz katıldığını dile getirdi. Özdemir, "Cumhuriyet Bayramı ülkemizin herkesimin bayramıdır. Kütahya Gönüllü Kültür Teşekkülleri üyeleri olarak bayrama eksiksiz olarak katıldık. Nice 92 yıllara" dedi. (EFE)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kütahya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kütahya ilinden Vali Şerif Yılmaz, Bayram Tebrikleri Kabul Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 12 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Şerif Yılmaz, Bayram Tebrikleri Kabul Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı