KAYSERİ HABERLERİ

Vali Kamçı 'Halk Günü' toplantısında sorun dinledi

DHA
25.04.2017 - 16:58Son Güncelleme :
DHA

KAYSERİ, (DHA) - TOPLUMUN tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Halk Günü Toplantısı, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Tiyatro Salonunda, Vali Süleyman Kamçı başkanlığında yapıldı.
İçişleri Bakanlığınca yayınlanan genelge kapsamında vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini alıp, değerlendirmek için düzenlenen halk günü toplantısına Vali Süleyman Kamçı’nın yanı sıra ilçe kaymakamları, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. İçişleri Bakanlığının talimatlarıyla her ay vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Vali Kamçı, bu toplantılar sayesinde halkla daha sık bir araya gelindiğini, istek, talep ve önerilerin birinci ağızdan dinlenilerek aktarılan tüm konulara imkânlar çerçevesinde en uygun çözümler bulunabildiğini kaydetti. Kamçı, vatandaşlara tek tek söz vererek, onların sorun ve taleplerini dinledi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Vali Kamçı 'Halk Günü' toplantısında sorun dinledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 16 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Vali Kamçı 'Halk Günü' toplantısında sorun dinledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı