İZMİR HABERLERİ

Uzay Kampı'nda özel program

DHA
01.12.2016 - 11:03Son Güncelleme :

İZMİR Uzay Kampı'nda 7-15 yaş grubu öğrenciler ve şirket çalışanları için hazırlanan programların yanı sıra artık 18- 28 yaş grubu katılımcılar için de özel içerikli günlük program sunulacak.

DHA


Uzay Kampı Türkiye, 5 ve 12 Aralık tarihlerinde 18- 28 yaş aralığındaki üniversite öğrencileri için 3.5 saatlik özel günlük tur programı düzenleyecek. Türkçe ve İngilizce dil seçeneklerinde hazırlanan “Üniversitelilere Özel Günlük Uzay Kampı" turunda sanal uzay mekiği uçuş simülasyonu ve dijital gezegenevinde konum astronomisi eğitimi gibi ilginç aktiviteler var. NASA tasarımlı astronot simülatörlerinin de tanıtılacağı tura, başta eğitim fakültelerinde okuyan genç öğretmen adayları olmak üzere uzay teknolojileri meraklısı çok sayıda genç büyük ilgi gösteriyor.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Uzay Kampı'nda özel program hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Aralık 2016 tarihinde saat 11 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Uzay Kampı'nda özel program haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı