NİĞDE HABERLERİ

Üst Geçitler İçin Bürokratlar Niğde’ye Geldi

IHA
28.10.2015 - 15:29Son Güncelleme :
IHA

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarlarından Mehmet Hamdi Yıldırım ve beraberinde T.C.D.D. Genel Müdürü Ömer Yıldız, Kara yolları Genel Müdürü İsmail Kartal Niğde’de incelemelerde bulundu.
Müsteşar Yıldırım ve beraberindekileri Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu,Erdoğan Özegen , Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan , Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Yiğit ,Harun Dikici ve Ak Parti İl Başkanı Emrah Özdemir karşıladı.
Niğde ’de trafiği rahatlatacak olan kavşakların ve demir yolu üst geçitlerinin yapılması için görüş alışverişinde bulunuldu.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan yaptığı açıklamada ’’İlimizde yapılması planlanan kara ve demir yolları projelerini gözden geçirdik, fikir alışverişinde bulunarak değerlendirmelerimizi paylaştık. Katlı kavşaklar, yapılacak yeni yollarla Niğde’nin yaşanabilir bir şehir olması için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı yetkilileri ile yapılması planlanan projelerimizi değerlendirdik. Ortak çabamız Niğde’mize yakışır projeleri hayata geçirmektir. Bizlere destek vererek katkıda bulunan bürokratlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Üst Geçitler İçin Bürokratlar Niğde’ye Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üst Geçitler İçin Bürokratlar Niğde’ye Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı