İZMİR HABERLERİ

Üreticiye meyve fidanı desteği

AA / Onur Cengiz
24.02.2016 - 17:08Son Güncelleme :
AA / Onur Cengiz

İZMİR (AA) - İzmir Büyükşehir Belediyesinin "fidanlar bizden, meyveler sizden" projesi kapsamında Bergama'da 11 bin 150 meyve fidanı dağıtıldığı bildirildi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, yaptığı yazılı açıklamada, İzmir Büyükşehir Belediyesinin başlattığı fidan desteği projesinin gün geçtikçe büyüdüğünü belirtti.

Yıl içinde de üreticilere desteklerinin devam edeceğini bildiren Gönenç, "İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratları ile Bergama'da mahalle muhtarlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda da mahallerde neler yapılabileceğini konuştuk ve tespitlerde bulunduk. Mahallelerde çalışmalarımız devam ediyor" ifadelerinin kullandı.

Bergama merkezde 2 bin 825, kırsalda ise 8 bin 425 meyve fidanının üreticilere verilmek üzere mahalle muhtarlarına teslim edildiği bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Üreticiye meyve fidanı desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 17 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üreticiye meyve fidanı desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı