İZMİR HABERLERİ

Üretici kadınlara gıda güvenliği ve hijyen eğitimi

DHA
25.04.2017 - 11:09Son Güncelleme :
DHA

İZMİR'in Selçuk ilçesindeki, Artemis Kadın El Emeği Pazarı'na katılan üretici kadınlara, gıda güvenliği ve hijyen eğitimi verildi.

Selçuklu kadınların el emeği ürünlerini değerlendirdiği ner Çarşamba günü 12.00-20.00 saatleri arasında kurulan Artemis Kadın El Emeği Pazar'ında satılan ürünler arasında gıda ürünlerinin ayrı bir yer tutması sebebiyle Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından Selçuk Belediyesi Tiyatro Salonu'nda verilen eğitime üretici kadınlar büyük ilgi gösterdi. Eğitimde kadınlara, gıda mühendisleri tarafından gıdaların bozulma nedenleri, gıda kaynaklı hastalıklar, bulaşma yolları ve kişisel hijyen kuralları gibi konu başlıklarında bilgiler verildi.

SELÇUK (İzmir), (DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Üretici kadınlara gıda güvenliği ve hijyen eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Üretici kadınlara gıda güvenliği ve hijyen eğitimi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı