ZONGULDAK HABERLERİ

Umut Derneği’nden Anlamlı Kermes

IHA
27.10.2015 - 15:42Son Güncelleme :
IHA

Zonguldak’ta Umut Derneği tarafından açılan kermes ilgi gördü.
Camlı Köşk Restoran’da açılan kermese Umut Derneği Başkanı Nurten Kınay ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Siyasi parti temsilcilerinin de destek verdiği kermes hakkında bilgi veren Umut Derneği Başkanı Nurten Kınay, “Zonguldak Umut derneği olarak bu günkü etkinliğimize katıldığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Bizler Zonguldak Umut Derneği, Aile ve Sosyal Politikalar’ın bünyesinde bulunan çocuk evleri, huzur evleri, kadın konuk evi ve sokaktaki kadın, evdeki yaşlımız ve engellimiz tüm birimlerle birebir Aile ve Sosyal Politikalar ve Zonguldak el ele güzel projelerle koşuşturmaktayız. Zonguldak’ın desteğini almak üzere güzel etkinlikler yapmak için arkadaşlarımızla burada bulunuyoruz. Bu güzel etkinlikte emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Aile ve Sosyal Politikalar, İş-Kur, Halk Eğitim Müdürlüğü destekli unlu mamuller, ahşap boyama, mefruşat grubumuzla burada etkinlik gerçekleştiriyoruz. Zonguldak’ın emekleriyle beraber güzel etkinlikler ve güzel projeler yapacağız. Tüm Zonguldak’ı Umut Derneği’nin etkinliklerine bekliyorum. Yapacağımız projelerle onların da görüşlerini alarak da yola çıkacağız. Destekleri için herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Öte yandan AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır ve AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman da kermesi ziyaret ederek destek verdi. Dernek Başkanı Nurten Kınay’dan bilgi alan Milletvekili Özbakır, “Şu anda kermeste birlikteyiz. Ellerine sağlık. Halk Eğitim Müdürlüğü ve İş-Kur çok güzel çalıştılar. Çok gayretliler, becerilerinden belli. Ben kendilerini kutluyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Bizler de her zaman desteklerimizle yanlarında olduğumuzu bildirmek istiyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Umut Derneği’nden Anlamlı Kermes hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Umut Derneği’nden Anlamlı Kermes haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı