MENÜ
SPORTS TV YAYIN AKIŞI
  • 01:00
    Tekrarlar
    Tekrarlar
    Saat: 01:00 - 06:00 (300 dakika)
    Tür: Diğer
    Özet: Gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.
  • 06:00
    Sakarya MTB Cup
    Sakarya MTB Cup
    Saat: 06:00 - 07:30 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 07:30
    Avrupa Oyunları
    Avrupa Oyunları
    Saat: 07:30 - 09:00 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: 2. Avrupa Oyunları, 21-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Belarus'un başkenti Minsk'te gerçekleştiriliyor.
  • 09:00
    Dinamik Sabahlar
    Dinamik Sabahlar
    Saat: 09:00 - 09:20 (20 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Güne zinde başlamak isteyenler için bedensel hareketler...
  • 09:20
    Taha Erpulat ile Pilates
    Taha Erpulat ile Pilates
    Saat: 09:20 - 09:45 (25 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Pilates hakkında merak edilen her şey bu programda yanıt buluyor.
  • 09:45
    Yoga
    Yoga
    Saat: 09:45 - 10:30 (45 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Birbirinden farklı yoga yöntemleriyle gündelik hayatın stresinden kurtulun!
  • 10:30
    Spor ve Sağlık
    Spor ve Sağlık
    Saat: 10:30 - 11:00 (30 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet: Uzman kişilerin görüşleriyle beden ve ruh sağlığı hakkında keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor.
  • 11:00
    Birlikte Deneyelim
    Birlikte Deneyelim
    Saat: 11:00 - 11:25 (25 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Merak edilen, denemeye cesaret edilemeyen spor dalları deneniyor.
  • 11:25
    Spor ve Çocuk
    Spor ve Çocuk
    Saat: 11:25 - 12:00 (35 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Spor okulları ziyaret edilip, aileler ve onların çocuklarıyla keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor.
  • 12:00
    Çare Spor
    Çare Spor
    Saat: 12:00 - 13:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 13:00
    Mobil 1 The Grid
    Mobil 1 The Grid
    Saat: 13:00 - 13:30 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Hız, heyecan ve çekişme!
  • 13:30
    Tokyo 2020'ye Doğru
    Tokyo 2020'ye Doğru
    Saat: 13:30 - 14:30 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet:
  • 14:30
    ATP Stockholm Open
    ATP Stockholm Open
    Saat: 14:30 - 16:00 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: İsveç'in Stockholm şehrinde düzenlenen ATP Stockholm Tenis Turnuvası ekrana geliyor.
  • 16:00
    GT Open Barselona
    GT Open Barselona
    Saat: 16:00 - 17:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: International GT Open sezon yarışı ekrana geliyor.
  • 17:00
    Spor 360
    Spor 360
    Saat: 17:00 - 18:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Tüm spor dallarından görmediğiniz, duymadığınız her şey...
  • 18:00
    Basketbol Center
    Basketbol Center
    Saat: 18:00 - 19:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Basketbol dünyasında yaşanan gelişmeler, takımların son durumları ve tüm merak edilenler...
  • 19:00
    Süper Spor
    Süper Spor
    Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Canlı skorlar ve maç yorumları...
  • 20:00
    Spor Odaklı Pazarlama İletişimi
    Spor Odaklı Pazarlama İletişimi
    Saat: 20:00 - 21:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Spora yatırım yapan markaların üst düzey yöneticileri, yatırımlarını anlatıyor.
  • 21:00
    Basketbol Gecesi
    Basketbol Gecesi
    Saat: 21:00 - 22:30 (90 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Basketbol Süper Ligi, THY Euroleague ve Eurocup maçları değerlendiriliyor.
  • 22:30
    Masa Tenisi Dünya Kupası
    Masa Tenisi Dünya Kupası
    Saat: 22:30 - 23:45 (75 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Masa Tenisi Dünya Şampiyonası maçları ekrana geliyor.
  • 23:45
    Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası
    Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası
    Saat: 23:45 - 01:00 (75 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası maçı ekrana geliyor.