MENÜ
  • 00:15
    Magazin 8
  • 02:45
    8x8
  • 05:15
    Bilginiz Olsun
  • 06:00
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
  • 07:00
    Günaydın Doktor
  • 08:30
    Çok Güzel Hareketler Bunlar
  • 10:00
    Gel Konuşalım
  • 13:15
    Survivor Panorama
  • 16:00
    Yemekteyiz
  • 20:00
    Survivor 2018
  • 01:00
    Süreyya
  • 02:30
    Çocuklar Duymasın
  • 05:00
    Seksenler
  • 07:00
    Yeşil Deniz
  • 09:00
    Üstün Dökmen
  • 10:00
    Ben Anneyim
  • 10:45
    Seksenler
  • 13:00
    Açelya ile Gülümse Hayata
  • 14:30
    Gezmek Olsun
  • 15:00
    Pazardayız
  • 16:00
    Çocuklar Duymasın
  • 19:00
    Seksenler
  • 22:00
    Seksenler
  • 00:40
    Lords and Ladles
  • 01:35
    Cars That Made
  • 02:15
    The Joy of Techs
  • 02:40
    The David Rubenstein Show
  • 03:10
    Great Continental Railway Journeys
  • 04:05
    Hello World

  • 04:50
    Spice Trip
  • 05:40
    Ayhan Sicimoğlu ile Renkler
  • 06:30
    İlk Söz
  • 08:15
    Sabah Raporu
  • 09:00
    Yatırım Bülteni
  • 09:45
    Piyasa Masası
  • 10:15
    Yatırım Kulübü
  • 11:00
    Sektör Raporu
  • 11:30
    Fokus
  • 12:00
    Haber
  • 12:30
    Reel Ekonomi
  • 13:00
    İş Dünyası
  • 14:00
    Piyasa Hattı
  • 15:00
    Akıllı Para
  • 16:00
    Finans Merkezi
  • 17:05
    3. Seans
  • 17:40
    Günden Kalanlar
  • 18:30
    30 Dakika
  • 19:00
    Bloomberg Ana Haber
  • 20:00
    Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada
  • 21:00
    Spor Saati
  • 22:00
    Küresel Piyasalar
  • 23:15
    Doğa Rutkay'la Her Şey Bu Masada
  • 00:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 04:00
    Ajans Yeni Gün
  • 06:00
    Sabah Ajansı


  • 09:00
    Ajans Bugün


  • 10:00
    Ajans Bugün


  • 11:00
    Ajans Bugün


  • 13:00
    Ajans


  • 15:00
    Ajans Gün İçi

  • 16:00
    Ajans Gün İçi


  • 17:00
    Ajans Akşama Doğru

  • 18:00
    Ajans Akşama Doğru


  • 19:00
    Akşam Ajansı
  • 21:00
    Canan Barlas ile Gündem
  • 23:00
    Gece Ajansı
  • 04:30
    Tekrar Programlar
  • 06:30
    Kanal 7'de Sabah
  • 08:00
    Menekşe Gözler
  • 09:30
    Gol Kralı
  • 10:30
    Kördüğüm
  • 12:30
    Gülcemal
  • 14:00
    Hz. Yusuf
  • 16:10
    Kördüğüm
  • 18:00
    Kanal 7 Haber Saati
  • 19:00
    Sil Baştan
  • 20:30
    Sev Yeter
  • 22:15
    Hz. Yusuf

  • 02:15
    24 Kafe
  • 03:00
    Haber
  • 04:00
    Haber

  • 05:15
    Tekno Alan
  • 06:00
    Uyandırma Servisi

  • 09:00
    Analiz Sentez
  • 10:00
    Moderatör

  • 11:00
    Günün Manşeti
  • 12:35
    Kahve Molası
  • 13:00
    Moderatör


  • 14:00
    Moderatör

  • 16:00
    Moderatör Gün İçinden


  • 17:00
    Moderatör
  • 18:00
    Akşam Haberleri

  • 20:00
    Dünya Hali
  • 21:00
    Doğrusu Ne?
  • 02:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 06:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 11:35
    Kupa Günlüğü
  • 12:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 15:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 18:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 22:00
    Türkiye'nin Seçimi
  • 00:00
    Rengarenk
  • 02:30
    TV Filmi
  • 04:15
    Sinema

  • 06:00
    TV Filmi
  • 07:15
    Gerçek Gündem
  • 10:00
    Fıkralarla Türkiye
  • 11:00
    Hayata Dair
  • 13:00
    Rengarenk
  • 14:30
    Bunu da Konuşmak Lazım
  • 16:45
    Müzik Pınarı
  • 19:15
    Ana Haber
  • 20:00
    Evlere Şenlik
  • 23:00
    Gece Hattı