MENÜ
SPORTS TV YAYIN AKIŞI
  • 00:00
    Volvo Ocean Race
    Volvo Ocean Race
    Saat: 00:00 - 00:35 (35 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Volvo sponsorluğunda yapılan Volvo Okyanus Yarışları ekrana geliyor.
  • 00:35
    Lube - Perugia
    Lube - Perugia
    Saat: 00:35 - 01:00 (25 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: İtalya Erkekler Süper Kupa finalinde Cucine Lube Civitanova ile Sir Safety Conad Perugia kozlarını paylaşıyor.
  • 01:00
    Tekrarlar
    Tekrarlar
    Saat: 01:00 - 08:20 (440 dakika)
    Tür: Diğer
    Özet: Gün içerisinde yayınlanan programların tekrarları ekrana geliyor.
  • 08:20
    Volvo Ocean Race
    Volvo Ocean Race
    Saat: 08:20 - 09:00 (40 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Volvo sponsorluğunda yapılan Volvo Okyanus Yarışları ekrana geliyor.
  • 09:00
    Dinamik Sabahlar
    Dinamik Sabahlar
    Saat: 09:00 - 09:20 (20 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Güne zinde başlamak isteyenler için bedensel hareketler...
  • 09:20
    Taha Erpulat ile Pilates
    Taha Erpulat ile Pilates
    Saat: 09:20 - 09:45 (25 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Pilates hakkında merak edilen her şey bu programda yanıt buluyor.
  • 09:45
    Spor ve Çocuk
    Spor ve Çocuk
    Saat: 09:45 - 10:30 (45 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Spor okulları ziyaret edilip, aileler ve onların çocuklarıyla keyifli sohbetler gerçekleştiriliyor.
  • 10:30
    Birlikte Deneyelim
    Birlikte Deneyelim
    Saat: 10:30 - 11:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Merak edilen, denemeye cesaret edilemeyen spor dalları deneniyor.
  • 11:00
    Spor ve Yaşam
    Spor ve Yaşam
    Saat: 11:00 - 12:00 (60 dakika)
    Tür: Haber & Aktüalite
    Özet: Spor camiasının başarılı ve ünlü isimleri, başarı hikayelerini, anılarını ve spor geçmişlerini paylaşıyor.
  • 12:00
    5. Set
    5. Set
    Saat: 12:00 - 13:30 (90 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Voleybol liglerinde yaşananlar, haftanın maçlarından özet görüntüler ve istatistikler...
  • 13:30
    Gillette World of Sports
    Gillette World of Sports
    Saat: 13:30 - 14:00 (30 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Gillette sponsorluğunda gerçekleştirilen çeşitli spor dallarında yapılan yarışmalar...
  • 14:00
    Pak Ağlarda
    Pak Ağlarda
    Saat: 14:00 - 17:00 (180 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Buz hokeyi maçlarından haberler ve görüntüler ekrana geliyor.
  • 17:00
    Spor 360
    Spor 360
    Saat: 17:00 - 18:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Tüm spor dallarından görmediğiniz, duymadığınız her şey...
  • 18:00
    Son Periyot
    Son Periyot
    Saat: 18:00 - 19:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: NBA'de biten güne dair her şey Son Periyot'ta...
  • 19:00
    Running
    Running
    Saat: 19:00 - 20:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet:
  • 20:00
    Süper Spor
    Süper Spor
    Saat: 20:00 - 21:00 (60 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Canlı skorlar ve maç yorumları...
  • 21:00
    Basketbol Gecesi
    Basketbol Gecesi
    Saat: 21:00 - 22:15 (75 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Spor Toto Basketbol Ligi, Euroleague ve Eurocup maçları değerlendiriliyor.
  • 22:15
    Pure Outdoor
    Pure Outdoor
    Saat: 22:15 - 23:00 (45 dakika)
    Tür: Spor
    Özet: Outdoor tutkunları için hazırlanan, alternatif spor dallarına adanan programda outdoor sporları ekrana taşınıyor.
  • 23:00
    Sport Center
    Sport Center
    Saat: 23:00 - 00:00 (60 dakika) c
    Tür: Spor
    Özet: Spor haberciliğinde bir klasik haline gelen program, tüm spor branşlarına dair gelişmeleri ekrana getiriyor.