00:15
İnci Taneleri
02:30
Siyah Beyaz Aşk
03:15
Siyah Beyaz Aşk
04:30
Bodrum Masalı
04:45
Bodrum Masalı
07:00
Baht Oyunu
07:00
Memleketim
08:30
Konuştukça
09:45
Magazin D Cumartesi
13:00
Arda'nın Mutfağı
14:00
Yargı
16:00
İnci Taneleri
19:00
Kanal D Ana Haber
20:00
Taş Kağıt Makas
23:15
Arka Sokaklar
01:00
Gece Haberleri
02:15
Akıl Çemberi
06:00
Haber
07:00
Güne Merhaba Hafta Sonu
09:00
Haber
10:00
Hafta Sonu
11:00
Haber
11:30
Yeşil Doğa
12:00
Haber
13:00
Haber
14:00
Haber
15:00
Haber
16:00
Haber
17:00
Haber
18:00
Ana Haber
20:45
CNN TÜRK Masası
00:15
Ömer
00:30
Dizi
03:00
Baba Ocağı
05:00
Güzel Köylü
06:30
Benim Tatlı Yalanım
07:00
Benim Tatlı Yalanım
08:30
Dr. Özgür Koldaş ile Sağlık Gündemi
09:30
Özlem Denizmen ile Para Durumu
09:30
Özlem Denizmen ile Para Durumu
10:30
Vikingler: Büyük Macera
10:30
Dizi
12:00
Dizi
13:00
Dizi
16:00
Dizi
16:00
Bay Link: Kayıp Efsane
18:15
Star Haber
19:00
Çok Güzel Hareketler 2
20:00
G.O.R.A.
20:00
Dizi
22:45
Hokkabaz
00:15
Bahar
03:00
Sandık Kokusu
05:30
Aziz
07:00
Kızılcık Şerbeti
10:00
Cumartesi Sürprizi
13:00
Beş Milyoncuk Borç Verir misin?
14:45
Bahar
14:45
Sandık Kokusu
18:25
Show Ana Haber
20:00
Güldür Güldür Show
20:00
Güldür Güldür Show
23:45
Kızılcık Şerbeti
00:20
Dizi
00:20
Kardeşlerim
03:00
Maraşlı
05:50
Safir
07:30
atv’de Hafta Sonu
07:30
atv’de Hafta Sonu
10:00
Şirinler
10:00
Dizi
12:00
Kuruluş Osman
13:00
Dizi
15:30
Ateş Kuşları
16:00
Dizi
19:00
ATV Ana Haber
20:00
Kardeşlerim
20:00
Kardeşlerim
00:15
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
00:50
Dizi
02:45
Gönül Dağı
03:05
Gönül Dağı
05:25
Uğurlugiller
05:50
Beni Böyle Sev
06:30
Beni Böyle Sev
07:40
Parmak Damgası
08:15
Parmak Damgası
08:40
Perihan Abla
09:00
Kod Adı Kırlangıç
09:25
Perihan Abla
09:45
Hayallerinin Peşinde
10:30
Hayallerinin Peşinde
12:10
Yaşam Başka Yerde
12:30
Kod Adı Kırlangıç
12:40
Dizi
14:15
Mehmed: Fetihler Sultanı
17:55
Turgay Başyayla ile Lezzetli Tavsiye
19:00
Ana Haber
20:00
Gönül Dağı
20:00
Gönül Dağı
00:15
Orta Sayfa
01:30
Senden Daha Güzel
01:45
Senden Daha Güzel
04:00
Kefaret
06:00
Adım Farah
06:00
Bay Yanlış
07:30
Fatih Savaş ile Sabah Sohbetleri
08:30
Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Hafta Sonu
11:15
Ekonomi Arası
11:20
Memet Özer ile Mutfakta
12:15
Kamera Arkası
12:45
Yabani
13:00
Yabani
15:45
Kızıl Goncalar
16:00
Hudutsuz Sevda
19:00
Gülbin Tosun ile NOW Ana Haber Hafta Sonu
20:00
Yabani
00:15
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
02:30
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
03:30
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:00
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
06:00
Dizi
06:30
Tuzak
07:45
Süper 1 Takım
08:00
Türkiye’nin Doktorları
09:00
Bir Yemek Olsan
10:00
Gazete Magazin
13:00
Gazete Magazin
14:15
Cevap Ver Türkiye
16:30
Çarkıfelek
20:00
Survivor All Star 2024
20:00
Survivor All Star 2024