00:15
Taş Kağıt Makas
02:45
Siyah Beyaz Aşk
03:30
5N 1K
04:15
5N 1K
04:45
Çapkın Hırsız
04:45
Bodrum Masalı
07:00
Afili Aşk
09:00
Neler Oluyor Hayatta
11:00
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
11:00
Dönence
13:00
Gelinim Mutfakta
13:15
Gelinim Mutfakta
16:00
Arka Sokaklar
19:00
Kanal D Ana Haber
20:00
Arka Sokaklar
23:45
Taş Kağıt Makas
01:00
Gece Haberleri
02:15
Ne Oluyor?
06:00
A'dan Z'ye
07:00
A'dan Z'ye
08:00
A'dan Z'ye
09:00
Gündem
10:00
Gündem
11:00
Gündem
12:00
Gün Ortası
13:00
Gün Ortası
14:00
Bugün
15:00
Bugün
16:00
Günlük
17:00
Günlük
18:00
Ana Haber
20:30
Tarafsız Bölge
00:30
Dizi
02:15
Aramızda Kalsın
03:00
Aramızda Kalsın
04:00
Türk Müziği
04:30
Türk Müziği
05:00
Güzel Köylü
05:30
Güzel Köylü
07:00
Benim Tatlı Yalanım
09:45
Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30
Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
16:15
Güzel Köylü
18:15
Star Haber
19:00
Ömer
20:00
Ömer
20:00
Ömer
00:45
Yedi Bela Hüsnü
01:30
Sandık Kokusu
02:30
Sandık Kokusu
04:00
Aslan Bacanak
05:30
Aziz
08:00
Bu Sabah
10:00
Güzel Günler
12:30
Aslı Hünel ile Gelin Evi
12:30
Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45
Show Ana Haber
20:00
Güldür Güldür Show
00:20
Dizi
00:20
Aldatmak
03:00
Kuruluş Osman
03:00
Dizi
05:40
Safir
08:00
Kahvaltı Haberleri
10:00
Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00
Gün Ortası
14:00
Mutfak Bahane
16:00
Esra Erol'da
16:00
Esra Erol'da
19:00
ATV Ana Haber
19:00
ATV Ana Haber
20:00
The King's Man: Başlangıç
22:40
Kardeşlerim
00:15
3'te 3
01:15
Kara Ağaç Destanı
03:45
Gönül Dağı
05:55
Uğurlugiller
06:20
Uğurlugiller
06:50
Balkan Ninnisi
07:00
Balkan Ninnisi
10:30
Alişan ile Hayata Gülümse
13:15
Seksenler
14:30
Gönül Dağı
17:00
Lingo
19:00
Ana Haber
19:55
İddiaların Aksine
20:00
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
20:00
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
00:15
Kızıl Goncalar
02:45
Senden Daha Güzel
03:00
Senden Daha Güzel
05:15
Kefaret
06:00
Adım Farah
08:00
İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
10:30
Çağla ile Yeni Bir Gün
12:00
Yasak Elma
13:30
En Hamarat Benim
13:45
En Hamarat Benim
16:30
Kızıl Goncalar
19:00
Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber
20:00
Kızıl Goncalar
00:15
Survivor Ekstra
00:15
% 100 Futbol
01:15
Son Karar
02:00
Çarkıfelek
03:00
Gazete Magazin
03:30
Gençlik Rüzgarı
04:30
Gazete Magazin
07:15
8'de Sağlık
08:30
Aramızda Kalmasın
11:00
Survivor All Star 2024
11:15
Survivor All Star 2024
11:45
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
14:00
Survivor Ekstra
16:00
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00
Survivor All Star 2024
20:00
Survivor All Star 2024