00:15
İnci Taneleri
02:30
Siyah Beyaz Aşk
02:45
Siyah Beyaz Aşk
02:45
Siyah Beyaz Aşk
03:30
5N 1K
04:00
5N 1K
04:45
5N 1K
04:45
Çam Sakızı
04:45
Bodrum Masalı
05:15
Çam Sakızı
07:00
Afili Aşk
09:00
Neler Oluyor Hayatta
11:00
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
13:15
Gelinim Mutfakta
16:00
Arka Sokaklar
19:00
Kanal D Ana Haber
20:00
Maymunlar Cehennemi Başlangıç
22:15
Maymunlar Cehennemi Başlangıç
01:00
Gece Haberleri
02:15
Ne Oluyor?
06:00
A'dan Z'ye
07:00
A'dan Z'ye
08:00
A'dan Z'ye
09:00
Gündem
10:00
Gündem
11:00
Gündem
12:00
Gün Ortası
13:00
Gün Ortası
14:00
Bugün
15:00
Bugün
16:00
Günlük
17:00
Günlük
18:00
Ana Haber
20:30
Tarafsız Bölge
00:30
Dizi
02:00
Baba Ocağı
04:30
Türk Müziği
05:30
Güzel Köylü
07:00
Benim Tatlı Yalanım
09:45
Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30
Zahide Yetiş ile Yeniden Başlasak
16:15
Güzel Köylü
18:15
Star Haber
19:00
Ömer
19:00
Çok Güzel Hareketler 2
20:00
Hükümet Kadın 2
22:15
Hükümet Kadın 2
00:30
Tokatçı
02:00
Sandık Kokusu
04:15
Cafer'in Çilesi
05:30
Aziz
08:00
Bu Sabah
10:00
Güzel Günler
10:00
Güzel Günler
12:30
Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00
Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45
Show Ana Haber
20:00
Güldür Güldür Show
00:20
Dizi
00:20
Kardeşlerim
00:20
Kardeşlerim
03:00
Ateş Kuşları
03:00
Dizi
05:40
Safir
08:00
Kahvaltı Haberleri
10:00
Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00
Gün Ortası
13:00
Gün Ortası
14:00
Mutfak Bahane
16:00
Esra Erol'da
19:00
ATV Ana Haber
20:00
Venom 2: Zehirli Öfke
21:50
Karanlık Cinayetler
23:50
Ben Bu Cihana Sığmazam
00:15
3'te 3
01:30
Mehmed: Fetihler Sultanı
04:00
Beni Böyle Sev
05:50
Uğurlugiller
05:55
Uğurlugiller
06:35
Balkan Ninnisi
06:50
Balkan Ninnisi
10:30
Alişan ile Hayata Gülümse
13:15
Seksenler
14:10
Gönül Dağı
14:30
Gönül Dağı
17:00
Lingo
17:45
Lingo
19:00
Ana Haber
19:55
İddiaların Aksine
20:00
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
20:00
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
00:15
Kızıl Goncalar
01:30
Senden Daha Güzel
02:45
Ruhun Duymaz
03:00
Ruhun Duymaz
04:45
Kefaret
05:15
Kefaret
06:00
Bay Yanlış
07:45
İlk Bakış
08:00
İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
10:30
Çağla ile Yeni Bir Gün
12:00
Yasak Elma
13:30
En Hamarat Benim
13:45
En Hamarat Benim
16:30
Kızıl Goncalar
19:00
Selçuk Tepeli ile NOW Ana Haber
20:00
Kızıl Goncalar
00:15
Survivor Ekstra
00:15
Çarkıfelek
02:30
Gençlik Rüzgarı
03:00
Gazete Magazin
03:15
Gazete Magazin
07:15
8'de Sağlık
08:30
Aramızda Kalmasın
11:00
Survivor All Star 2024
11:15
Survivor All Star 2024
11:45
Demet ve Jess'le Gel Konuşalım
14:00
Survivor Ekstra
16:00
Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00
Survivor All Star 2024
20:00
Survivor All Star 2024