×
GÜNDEM
DÜNYA
BİGPARA
ANASAYFA
BORSA
DÖVİZ
ALTIN
VİOP&VARANT
ANALİZ
KOBİ
KRİPTO PARALAR
SPOR ARENA
ANASAYFA
FUTBOL
BASKETBOL
VOLEYBOL
E-SPOR
CANLI SKOR
KELEBEK
ANASAYFA
EKRANDA
HAYAT
SEYAHAT
STİL
MUCİZE LEZZETLER
YAŞAM
ANASAYFA
CUMARTESİ
PAZAR
LEZZETLİ HAYAT
SEYAHAT
YAZARLAR
ASTROLOJİ
TÜMÜ
EKONOMİ
TV REHBERİ
MAHMURE
HÜRRİYET AİLE
VİDEO
ASTROLOJİ
BULMACA
EN İYİ ON
DİZİ İZLE
CUMA
LEZİZZ
TEKNOLOJİ
FOTO GALERİ
RAMAZAN
KİTAP SANAT
HAVA DURUMU
AVRUPA
EĞİTİM
IK/YENİ EKONOMİ
SON DAKİKA
YEREL HABERLER
BİZE ULAŞIN
VERİ POLİTİKASI
E-bültenler
Günlük Egazete
© Copyright 2024 Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş
Kullanım Koşulları
,
Gizlilik Politikası
,
İletişim
için bu linklerikullanabilirsiniz. Login olduğunuz taktirde kullanım koşullarınıve gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
GÜNDEM
DÜNYA
BİGPARA
SPOR ARENA
KELEBEK
YAŞAM
YAZARLAR
GÜNÜN PROGRAMLARI
TÜM PROGRAMLAR
FRAGMANLAR
FOTO GALERİ
Perşembe Dizileri
Haftanın Günleri
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Kanallara Göre Filtrele
KANAL D
STAR TV
SHOW TV
ATV
TRT 1
NOW
TV8
360
KANAL 7
BEYAZ TV
SİNEMA TV
TEVE2
CARTOON NETWORK
DISNEY JUNIOR
00:00
Pijamaskeliler: Power Heroes
00:10
Ben 10
00:15
Yargı
00:15
Bahar
00:15
Hudutsuz Sevda
00:20
Ateş Kuşları
00:25
Pijamaskeliler: Power Heroes
00:30
Sakla Beni
00:30
Dizi
00:35
Ben 10
00:50
Dizi
00:50
Pijamaskeliler: Power Heroes
01:00
Samurai Jack
01:10
Dizi
01:10
Mehmed: Fetihler Sultanı
01:15
Alice'in Harikalar Pastanesi
01:25
Gumball
01:40
Alice'in Harikalar Pastanesi
01:50
Gumball
02:05
Alice'in Harikalar Pastanesi
02:15
Powerpuff Girls
02:15
Yaprak Dökümü
02:15
Ulan İstanbul
02:15
Fatmagül'ün Suçu Ne?
02:30
Siyah Beyaz Aşk
02:30
Aramızda Kalsın
02:30
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
02:40
Powerpuff Girls
02:45
Kirli Sepeti
02:50
Aramızda Kalsın
02:55
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
03:00
Kızılcık Şerbeti
03:00
Maraşlı
03:05
Kral Şakir
03:15
Siyah Beyaz Aşk
03:20
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
03:30
Aramızda Kalsın
03:30
Gönül Dağı
03:30
Kanıt
03:30
Fatmagül'ün Suçu Ne?
03:30
Kral Şakir
03:45
Mickey Mouse Eğlence Evi
03:55
Kral Şakir
04:10
Mickey Mouse Eğlence Evi
04:20
Kral Şakir
04:30
Bodrum Masalı
04:35
Mickey Mouse Eğlence Evi
04:45
Bodrum Masalı
04:45
Seksenler
04:45
Kral Şakir
05:00
Güzel Köylü
05:00
Ihlamurlar Altında
05:00
Kanıt
05:00
Eureka!
05:10
Kral Şakir
05:15
Kefaret
05:20
Safir
05:30
Güzel Köylü
05:30
Kuzey Yıldızı: İlk Aşk
05:30
Eureka!
05:35
Kral Şakir
05:50
Safir
06:00
İncir Ağacı
06:00
Adım Farah
06:00
Dizi
06:00
Eureka!
06:00
Kral Şakir
06:00
Ihlamurlar Altında
06:10
İncir Ağacı
06:25
Kral Şakir
06:30
Mickey Mouse Eğlence Evi
06:35
Benim Adım Melek
07:00
Baht Oyunu
07:00
Afili Aşk
07:00
Benim Tatlı Yalanım
07:00
Güneşi Beklerken
07:00
Grizzy ve Lemmingler
07:00
Mickey Mouse Eğlence Evi
07:20
Benim Adım Melek
07:30
Grizzy ve Lemmingler
07:30
Kiya ve Kimoja Kahramanları
08:00
Bluey
08:00
Sevimli Kahramanlar Hikayeler
08:30
Sevimli Kahramanlar Hikayeler
08:30
Süper Kediler
09:00
Süper Kediler
09:00
Mr. Bean
09:15
Yemin
09:15
Süper Kediler
09:30
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
09:30
Güllerin Savaşı
09:30
Mr. Bean
09:45
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
10:00
Güzel Günler
10:00
Harika Kanatlar - Yeni Bölüm
10:00
Mickey Fare'nin Kulüp Evi
10:30
Seksenler
10:30
Paw Patrol
11:00
Camdaki Kız
11:00
Dönence
11:00
Batwheels
11:00
Yardım Takımı
11:30
Pijamaskeliler
11:30
Batwheels
11:30
Asi
12:00
Yasak Elma
12:00
Mickey Mouse Eğlence Evi
12:00
Bugs Bunny Yapı Ustaları
12:30
Yıldızlararası Ella
12:30
Kiya ve Kimoja Kahramanları
13:00
Patinşaat
13:00
Maşa İle Koca Ayı
13:15
Seksenler
13:30
Bluey
13:30
Tom ve Jerry Şov
13:30
Fatmagül'ün Suçu Ne?
13:40
Bluey
13:50
Bluey
14:00
Bluey
14:00
Tom ve Jerry Şov
14:10
Bluey
14:20
Bluey
14:25
Gönül Dağı
14:30
Gönül Dağı
14:30
Yardım Takımı
14:30
Barbie Sihir Etkisi
14:40
Bahar Yeli
15:00
Jade Armor
15:00
Süper Kediler
15:15
Süper Kediler
15:30
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
15:30
Yaprak Dökümü
15:30
Jade Armor
16:00
Arka Sokaklar
16:00
Ninjago Ejderhaların Yükselişi
16:00
Star Wars Young Jedi Adventures
16:15
Güzel Köylü
16:20
Seksenler
16:30
Hudutsuz Sevda
16:30
Kan Çiçekleri
16:30
Süper 1 Takım
16:30
Süper Kediler
17:00
Kiya ve Kimoja Kahramanları
17:00
Teen Titans Go!
17:30
Teen Titans Go!
17:30
Patinşaat
18:00
Bluey
18:00
Jellystone
18:00
Akasya Durağı
18:30
Hero Inside
18:30
Bluey
18:40
Bluey
18:50
Bluey
19:00
Sakla Beni
19:00
Esaret
19:00
Süper Kediler
19:00
Kral Şakir
19:30
Kral Şakir
19:30
Star Wars Young Jedi Adventures
19:45
Napoleon
20:00
İnci Taneleri
20:00
Sakla Beni
20:00
Sakla Beni
20:00
Sakla Beni
20:00
Aldatmak
20:00
Aldatmak
20:00
Kül Masalı
20:00
Kül Masalı
20:00
Hudutsuz Sevda
20:00
Hudutsuz Sevda
20:00
Yardım Takımı
20:00
Süper 1 Takım
20:30
Jellystone
20:30
Bluey
20:40
Bluey
20:50
Bluey
21:00
Bluey
21:00
Hero Inside
21:10
Bluey
21:15
Ulan İstanbul
21:20
Rüzgarlı Tepe
21:20
Bluey
21:30
Rüzgarlı Tepe
21:30
Süper Kediler
21:30
Teen Titans Go!
21:45
Süper Kediler
22:00
Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
22:00
Teen Titans Go!
22:25
Kafadar Ayıcıklar
22:30
Star Wars Young Jedi Adventures
22:50
Kafadar Ayıcıklar
23:00
Seksenler
23:00
Alice'in Harikalar Pastanesi
23:20
Diriliş Ertuğrul
23:20
Sakarya Fırat
23:20
Sevimli Kahramanlar Hikayeler
23:30
Kanıt
23:30
Mickey Mouse Eğlence Evi
23:45
Sevimli Kahramanlar Hikayeler