ADIYAMAN HABERLERİ

Tut Kaymakamı Aksu, Öğrenci Velilerini Ziyaret Etti

IHA
28.10.2015 - 12:59Son Güncelleme :

'ERDEMLİ VE BAŞARILI BİREY' PROJESİ KAPSAMINDA TUT KAYMAKAMI MEHMET AKSU VELİ ZİYARETİNDE BULUNDU

IHA

Adıyaman’ın Tut İlçe Kaymakamı Mehmet Aksu, Erdemli ve Başarılı Birey Projesi kapsamında veli ziyaretinde bulundu.
Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın öncülüğünde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Erdemli ve Başarılı Birey’ Projesi kapsamında çalışmalar tüm il genelinde sürüyor. Proje kapsamında Tut Kaymakamı Mehmet Aksu beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Talip Yücel, Kaşlıca İlk ve Ortaokulu idareci ve öğretmenleri ile Kaşlıca köyünde öğrenci velilerini ziyaret etti.
Burada öğrenciler ve velileriyle sohbet eden Kaymakam Mehmet Aksu, eğitimde öğretmenler ve okul idarecileri kadar velilerine de çok önemli görevler düştüğünü dile getirerek, eğitimin kalitesinin yükseltilmesi için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini vurguladı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Tut Kaymakamı Aksu, Öğrenci Velilerini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tut Kaymakamı Aksu, Öğrenci Velilerini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı