Türk kızı Elif, Rihana ile aynı sahnede

Hürriyet Haber
11 Aralık 2009 - 14:16Son Güncelleme : 11 Aralık 2009 - 14:54

Alman Postar yarışmasında finalde ikinci olan Türk kızı Elif final gecesi Rihanna ile birlikte sahneye çıktı.

TÜRK KIZI ELİF SAHNEYE RİHANNA İLE ÇIKTI - FOTO GALERİ

İŞTE RİHANNA'NIN SAHNEYE ÇIKIŞ ANI -WEB TV

Almanya'da düzenlenen ve "Pro 7" adlı özel televizyon kanalında yayımlanan "Popstar" yarışmasında Türk kızı Elif, partneri Nik ile birlikte ikinci oldu.

Oberhausen kentindeki Arena salonunda düzenlenen yarışmanın finalinde, birincilik için mücadele eden Elif ve Nik ile rakipleri Vanessa ve Leo, Amerikalı şarkıcı Rihanna ile birlikte sahne aldı.

Elif ve Nik, Rihanna ile, şarkıcının "Please don't stop the music" adlı şarkısını seslendirirken, Vanessa ve Leo ikilisi de sanatçının "Umbrella" şarkısını yorumladı.

Rihanna'nın son albümünden "Russian Roulette" adlı parçayı da seslendirdiği final gecesinde, İngiliz şarkıcı Leona Lewis de parçalarını seslendirdi.

Yarışmaya telefonla katılan izleyicilerin oyları Elif ve Nik'i zirveye taşımaya yetmezken, en fazla oyu alan Vanessa ve Leo birinci oldu.

Birinciliği elde eden ikili, "Some & Any" adını alarak yeni bir albüm çıkarmaya hak kazandı.

Yarışmanın başından bu yana favori olarak gösterilen ve finale yükselerek ikinci olmayı başaran Türk kızı Elif, yarışma süresince sergilediği sempatik tavırlarıyla büyük beğeni toplamış, Almanya'da bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı