DÜZCE HABERLERİ

Türk Bayrakları Oxijen Medyadan

IHA
29.10.2015 - 15:03Son Güncelleme :

BAYRAKLAR OXİJEN MEDYADAN

IHA

Düzce’de faaliyet gösteren ve bilboartların işletmeciliğini yapan Oxijen Medya isimli firma Cumhuriyet Bayramı’nda değişik bir etkinliğe imza atarak, bilboard üzerinden Türk Bayrağı dağıttı.
Düzce’de bilboart işletmeciliği yapan Oxijen Medya isimli firma Cumhuriyet’in 92. Yılında değişik bir etkinliğe imza attı. İstanbul Caddesi üzerinde bulunan iki bilboarda üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası olan Mithat Cemal Kuntay’ın şiirinin bir bölümünde yer alan “Toprakları toprak yapan üstünde ki kandır. Vatan eğer uğrunda ölen varsa vatandır.” 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun yazılı bilboart asan Oxijen Medya, ayrıca bu bilboardların altına köpük üzerine yüzlerce Türk Bayrağı astı. Bilboardların önünden geçen vatandaşlar ve bayram kutlamalarına giden Namık Kemal İlkokulu öğrencileri bu bayraklardan aldılar. Bayraklardan alan vatandaşlar Düzce’de ilk kez böyle bir uygulama gördüklerini ifade ederek “Düzce’de bu uygulamayı özellikle böyle bir günde görmek bizi gururlandırdı. Umarız bunların devamı gelir” dediler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Türk Bayrakları Oxijen Medyadan hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Türk Bayrakları Oxijen Medyadan haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı