ÇANAKKALE HABERLERİ

Turan Çan’da Aşure Dağıttı

IHA
27.10.2015 - 14:22Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ AV. BÜLENT TURAN, MUHARREM AYI NEDENİ İLE ÇAN'DA AŞURE DAĞITTI.

IHA

AK Parti Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu ile birlikte Çan Menderes Parkında vatandaşlara aşure dağıttı.
Daha öncelerde de birçok kez kazan başına geçen Turan, Çan Menderes Parkı’nda vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Burada vatandaşlarla gündemi değerlendiren Turan, "İlçelerimizde aşure dağıtmaya devam ediyoruz. Aşure programlarına katılmaya hassasiyet gösteriyoruz. Böyle günlerin paylaşma duygularımızı, dayanışma ruhumuzu artırdığına inanıyorum. 1 Kasıma giderken bu anlayışın yükselmesine ihtiyaç var. Parti ayrımı gözetmeden söylüyorum. İçine çekilmeye çalışıldığımız süreçten ancak milli bir duruş sergileyerek çıkabiliriz. Teröre karşı dik durabilmek, terörle mücadelede başarı sağlayabilmek için birlik, beraberliğe ihtiyacımız var. Umarım 1 Kasımda ortaya çıkan tablo milletimizin bekasına olumlu katkı sunar" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Turan Çan’da Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Turan Çan’da Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı