TUNCELİ HABERLERİ

Tunceli Üniversitesi’nde Aşure Günü Etkinliği

IHA
26.10.2015 - 14:58Son Güncelleme :

TUNCELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ VE ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANLIĞI, MUHARREM ORUÇLARININ BİTMESİ NEDENİYLE AŞURE GÜNÜ DÜZENLEDİ.

IHA

Tunceli Üniversitesi Rektörlüğü ve Öğrenci Konseyi Başkanlığı, Muharrem oruçlarının bitmesi nedeniyle aşure günü düzenledi.
Tunceli Üniversitesi Aktuluk Kampüsünde bu yıl 5’ncisi düzenlenen aşure etkinliğine Rektör Prof. Dr. Ubeyde İpek ile akademik ve idari personelin yanı sıra öğrenciler katıldı. Üniversite ana yemekhanesinde düzenlenen etkinlikte konuşan İpek, “Bu gün üniversitemizin 5’inci geleneksel aşure günü etkinliğini düzenliyoruz. İnşallah bu ilelebet devam edecektir. Gayemiz bu güzel ayların, bu güzel günlerin idrakiyle sizlerle kucaklaşarak üniversitemizin bu yörenin temel değerlerine sahip çıkmasını sağlamaktır” dedi.
Konuşmanın ardından katılımcılara aşure ikramında bulunuldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tunceli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tunceli ilinden Tunceli Üniversitesi’nde Aşure Günü Etkinliği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 14 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tunceli Üniversitesi’nde Aşure Günü Etkinliği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı