Dünya Haberleri

DÜNYA

  Trump'ın mikrofonu açık kalınca 'kılıç' esprisini herkes duydu

  Hürriyet Haber
  18.05.2017 - 12:56 | Son Güncelleme: 18.05.2017 - 14:04

  ABD Sahil Güvenlik Akademisi mezuniyet töreninde ABD Başkanı Trump'a bir kılıç hediye edildi. Güvenlik Bakanı John Kelly, Trump'a dönerek, "İsterseniz o kılıcı basının üzerinde kullanabilirsiniz efendim." diyerek espri yaptı. Trump da gülerek, "Evet" diye karşılık verdi.

  ABD basının sürekli kendisini hedef aldığına dikkat çeken Trump, "Tarihte hiçbir politikacıya daha kötü ve adaletsiz olunmadı." ifadesini kullandı.

  Yeni mezun öğrencilere, eleştirilerin kendilerini yıldırmaması gerektiğini belirten Trump, şunları kaydetti: "Saldırılar sizi daha da güçlendirmeli. Eleştiriler sizi asla yıldırmasın. Doğrularınızdan asla vazgeçmeyin. Ben Washington medyasına ve özel çıkar gruplarına hizmet etmek için seçilmedim. Ben bu ülkenin unutulmuş kadın ve erkeklerine hizmet etmek için başkan oldum.”

  'İSTERSENİZ O KILICI BASININ ÜZERİNDE KULLANABİLİRSİNİZ'

  Yeni mezun öğrenciler tarafından Donald Trump'a kılıç hediye edildi. Trump, kılıcı alarak poz verdi. Ardından yerine oturduğu sırada yanında bulunan İç Güvenlik Bakanı John Kelly, Trump'a dönerek, "İsterseniz o kılıcı basının üzerinde kullanabilirsiniz efendim." diyerek espri yaptı. Trump da gülerek, "Evet" diye karşılık verdi.

  Trumpın mikrofonu açık kalınca kılıç esprisini herkes duydu

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Etiketler: Trump , ABD , John Kelly
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı