TEKİRDAĞ HABERLERİ

TREPAŞ’tan müşterilerine modern bir çağrı merkezi

DHA
28.03.2016 - 12:58Son Güncelleme :
DHA

TEKİRDAĞ,(DHA)- MÜŞTERİ memnuniyetini esas alarak yürüttüğü faaliyetleri ile Elektrik Perakende Sektöründe adından sürekli söz ettiren TREPAŞ, Çağrı Merkezi faaliyetlerini de müşteri odaklı, kaliteli ve profesyonel bir yapıyla yönetmek için tamamı Türk Telekom kuruluşu olan, Türkiye’nin en büyük ikinci çağrı merkezi AssisTT ile çözüm ortaklığına gitti.

Çağrı Merkezi’nin devreye alınması ile ilgili olarak düzenlenen organizasyona, TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat ÜLKÜCÜ, Tahakkuk Tahsilat Müdürü S.Burak SAVAŞ, Çağrı Merkezi Operasyon Uzmanları, Yeliz TUTÇU ve Onur TARMAN ile Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Gürcan Aladinli, AssisTT Operasyon Direktörü Ebru Demir ve AssisTT Satış Müdürü Meral Van Der Groaf da katıldı.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan, TREPAŞ Müşteri Hizmetleri Müdürü Nihat Ülkücü, “TREPAŞ Müşterileri, bu Çağrı Merkezi ile her türlü talep ve şikayetlerine hızlı şekilde cevap alabilecekleri modern bir iletişim kanalına kavuştular. TREPAŞ olarak müşteri memnuniyetini geliştirmeye yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

TREPAŞ Müşterileri, talep ve şikayetleri için Çağrı Merkezi’ne, 7/24 “444 88 35” numaralı telefondan ulaşabilirler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden TREPAŞ’tan müşterilerine modern bir çağrı merkezi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TREPAŞ’tan müşterilerine modern bir çağrı merkezi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı