TRABZON HABERLERİ

Trabzonspor’dan ‘Olağanüstü Genel Kurul’ çağrısı

DHA
29.06.2018 - 16:08Son Güncelleme :
DHA

Tolga SAĞLAM / TRABZON,(DHA) - Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, 1 Temmuz’da gerçekleştirecekleri Olağanüstü Genel Kurul ile ilgili camiaya çağrıda bulundu, “Kongremize katılma bulunan üyelerimizin tamamının gelmesini özellikle rica ediyoruz” dedi.
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, kongreye 6 bin 153 üyenin katılım hakkı bulunduğunu belirterek, “Taslak tüzüğün oylanacağı kongremize katılma bulunan üyelerimizin tamamının gelmesini özellikle rica ediyoruz. Çünkü bu kongre kulübümüzün geleceği açısından büyük önem arz ediyor. Trabzonspor tarihi için önemli bir kongre gerçekleştirilecek. Yıllardır tartışılan, Dernekler Kanunu ve Medeni Kanun’a uygun olmayan çok sayıda maddenin yer aldığı tüzüğümüzü hem yasalarımıza hem de günün şartlarına uygun hale getirerek bir taslak hazırladık. Bir süre önce resmi sitemizden yayınlayarak camiamızın bilgilerine sunduk. Gelen görüş ve önerileri de dikkate alarak revize ettik. Revize edilmiş halini de resmi sitemiz üzerinden yeniden yayınladık. Süreci gayet şeffaf yürüttük. Artık sona geldik ve 1 Temmuz Pazar günü camiamızın onayına sunacağız. Tüzüğün hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Sağıroğlu, taslak tüzüğün onaylanmasıyla birlikte Trabzonspor’un daha demokratik ve daha şeffaf bir şekilde yönetileceğini de ifade etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Trabzon haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Trabzon haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Trabzonspor’dan ‘Olağanüstü Genel Kurul’ çağrısı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı