AYDIN HABERLERİ

Töre, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi

IHA
28.10.2015 - 10:14Son Güncelleme :

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TÖRE, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE BULUŞTU

IHA

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, ilçe milli eğitim müdürleriyle gerçekleştirdiği toplantıda Aydın eğitimini masaya yatırdı.
İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’nin başkanlığında yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.
Efeler Öğretmenevinde yapılan ve yaklaşık 4 saat süren toplantıda okulların fiziki durumları, Yatırım- Donatım, Güvenlik, İnsan Kaynakları, Yetiştirme ve Destekleme Kursları, Ortak Sınavlar, YGS/LYS sınavları, Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları, DYS’nin ilçe milli eğitim müdürlüklerinde aktif olarak kullanılması, ilçe milli eğitim müdürlüklerinde iş sağlığı ve güvenliği biriminin oluşturulması ve teknik uzman personelin görevlendirilmesi, Servis ve kantin personeline ilişkin inceleme ve denetimlerin sıkça yapılması, 10 ve 24 Kasım törenleri, Genel seçimlerde oy kullanılacak okulların seçmenlerimizin hizmetine en iyi şekilde hazırlanması, Yeni kurulan Ölçme ve Değerlendirme Biriminin görev alanında bulunan tüm sınav hizmetlerine ilişkin hazırlıkların değerlendirilmesi, konularında görüş alışverişinde bulunuldu.
Daha sonra Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile Şube Müdürlerinin de söz aldığı toplantıda, ilçe istatistikleri üzerinde duruldu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Töre, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Töre, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı