TOKAT HABERLERİ

Tokat'ta 'Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek' yarışması

DHA
29.03.2017 - 11:38Son Güncelleme :
DHA

TOKAT,(DHA)-TOKAT'ta düzenlenen 'Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek' temalı yarışma kapsamında dereceye giren kişilerin ödülleri düzenlenen törenle verildi. 

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde gerçekleştirilen 'Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek' temalı yarışma kapsamında Tokat'ta resim, afiş, film ve karikatür dalında düzenlenen yarışmanın birincilerinin ödülleri verilmek üzere tören düzenlendi. Tokat'tan 67 öğrencinin katıldığı yarışmada Zile Atiye Bekir Dinçerler İlkokulu öğrencisi Ahsen Neslihan Mert, Tokat Bilim Sanat Merkezi Ortaokulu'ndan Ceren Say, Tokat Güzel Sanatlar Lisesi'nden Barış Baran Bahçeci, Turhal Cengiz Topel İlkokulu'ndan Nehir Taştan, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Hüdanur Karakaya ve Bilim Sanat Merkezi Ortaokulu'ndan İlke Deniz Karakaş birinci olarak 500 TL ödülü almayı hak kazandı. Birincilere ödülleri, Vali Cevdet Can, Yeşilay Cemiyeti Tokat Şube Başkanı Cihat Zülfüoğulları, Yeşilay Cemiyeti Tokat Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Müberra Kulu, Işıl Feray Karabekiroğlu ve Abdurrahman Aktaş tarafından takdim edildi. Ödül törenine katılan Vali Cevdet Can, yarışmaya katılan tüm öğrencileri, öğretmenlerini ve ailelerini tebrik etti.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Tokat'ta 'Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek' yarışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 11 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tokat'ta 'Sağlıklı nesil sağlıklı gelecek' yarışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı