Teknoloji Haberleri

  The Division rekorlar kırarak başladı

  Hürriyet Haber
  10.03.2016 - 12:56 | Son Güncelleme:

  Ubisoft'un uzun yıllardır beklenen oyunu The Division firmanın daha önceki rakamlarının pek çoğunu geride bıraktı.

  Aslında oyun sektöründe son zamanlarda dönen en büyük tartışmalardan birisi, Ubisoft'un kısa aralıklarla satışa sunduğu, aynı kitleye hitap eden iki Tom Clancy oyununun birbirine rakip olup olmadığı konusu. Aralık ayında piyasaya çıkan ve çok beğenilen takım bazlı taktik fps Rainbow Six: Siege tam oyuncu sayısının tavan rakamlarına ulaşmışken, Ubisoft senelerdir geliştirilen, 2016 yılının en fazla beklenen oyunlarından olan The Division'ı piyasaya sürdü.

  The Division rekorlar kırarak başladı

  Bir salgın hastalık sonrasında geçen ve neredeyse tamamen modellenmiş bir New York'u oyunculara sunan The Division, firmanın bir önceki hit'i Watch Dogs'u geride bırakarak Ubisoft'un çıktığı gün en fazla satış yapan oyunu oldu.

  Satış rakamları açıklanmış değil lakin verilen bir diğer detay bu rakamların ne kadar yüksek olabileceğini gayet iyi anlatıyor. The Division aynı zamanda tüm oyun sektörünün en iyi çıkış yapan yeni fikri mülklerinden biri haline de geldi ki bunların arasında Watch Dogs, Assassin's Creed ve Destiny gibi milyonlarca adetlik satış rakamlarına ulaşmış oyunlar da mevcut.

  The Division rekorlar kırarak başladı

  The Division şimdiden yılın oyunu olmaya aday gibi gözüküyor, bakalım ilk inceleme notları nasıl gelecek?

  LEVEL tarafından hazırlanmıştır.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı