GeriTeknoloji Windows 7 kazandıracak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Windows 7 kazandıracak

Windows 7 kazandıracak
refid:12578853 ilişkili resim dosyası

Windows 7 sayesinde hem zengin, hem de ünlü olabilirsiniz: İşte Microsoft'tan Deney 7...

Microsoft büyük bir sürpriz yaparak Türkiye'de Windows 7 için bir tanıtım etkinliği olarak para ödüllü bir yarışma düzenliyor.

Microsoft'un düzenlediği Deney7, katılanlara hayatlarının macerasını ve ünlü olma imkanını vaat ediyor. "Tüm Türkiye senin kazanman için çalışsın, sen 20 bin TL kazan, onlar da yüzlerce hediye kazansın" şeklinde özetlenen bir yarışma bu. Gerçek zamanlı bir dijital deney olarak isimlendirilmiş. Çünkü bütün yarışma internetten canlı olarak izlenebilecek ve tam bir hafta sürecek!

Bu yarışmaya katılmaya hak kazanmak için farklı özellikleri sergileyerek izleyicilerden destek toplamak gerekiyor. Deney7 jürisi tarafından seçilen 2 kişi 7 gün boyunca özel kabinlerde kalacak. Bu iki yarışmacı 7 gün, 24 saat boyunca canlı olarak takip edilecek ve birbirinden heyecanlı 77 görevi tamamlamaya çalışacak.

Burada yarışmacıların kendi başlarına yapamayacakları görevler de olacak ve burada katılımcılar devreye girecek. Bu sayede hem sevdikleri yarışmacıya destek verebilecekler, hem de sürpriz hediyeler kazanacaklar.

7 günün sonunda kazanan yarışmacı 20.000 TL para ödülü ve büyük ün kazanacak. Ayrıca Microsoft ikinci olan yarışmacı için de bir sürprizi olduğunu belirtiyor.

Nasıl katılacaksınız?

Deney7'ye katılmak için üye olmak ve başvuru formunu doldurarak yarışmacı olmak için aday olmak gerekiyor. Daha sonra kendini anlatan adaylar destekçilere seslenerek seçilmeye çalışıyor. Burada önemli olan jüriyi etkileyebilmek için eğlenceli ve internette etkin olmak. Kendi videosunu hazırlayacak olan adayların kendi farklarını ortaya koymaları gerekiyor. Görevlerde yardım alabilmek için de bol bol destekçi toparlayabilmek gerekiyor.

Üye olduktan sonra aday desteklemek de mümkün oluyor. Bu sayede yarışmacılara görevlerinde yardım ederek hediyeler kazanmak mümkün oluyor.

Yarışma süresince neler olacak?

Deney7 jürisi yarışmaya hak kazanan 20 adayı belirleyecek ve bu adaylarla tek tek görüşerek içlerinden 2 tanesini seçecek. Bu iki yarışmacı 7 gün boyunca 77 görevle karşılaşacak ve bu macera canlı olarak deney7.com adresinden takip edilebilecek.

Yarışmacıların tek başlarına yapamayacakları görevlerde katılımcılar devreye girecek ve hediye kazanma şansı yakalayacak. 7 günün sonunda birinci olan yarışmacı 20.000 TL kazanacak, ikinci de evine eli boş dönmeyecek.

Videoları göndermek için son gün 9 Ekim...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: YENİ WINDOWS'TAN 28 BÜYÜLEYİCİ DUVAR KAĞIDIHaber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle