GeriTeknoloji Turkcell İzmir'de mağaza açtı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Turkcell İzmir'de mağaza açtı

Turkcell İzmir'de mağaza açtı
refid:18144979 ilişkili resim dosyası

Turkcell, İzmir Karşıyaka’da 700 metrekarelik 5 katlı en büyük operatör mağazasını açtı.

Herbir katı farklı segment ihtiyaçlarına göre tasarlanan çok katlı Turkcell İletişim Merkezi (TİM) iletişim perakendeciliğinin standartlarını yeniden belirleyecek. Yakın gelecekte örneklerinin diğer büyük şehirlere yayılması planlanan Karşıyaka TİM müşterilere deneyim, eğitim ve eğlence sunan bir teknolojik yaşam merkezi olarak İzmirlilerle buluşuyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, bir ilke daha imza attı ve en büyük operatör mağazasını hayata geçirdi. Turkcell, İzmir Karşıyaka’da açtığı 5 katlı, 700 metrekareye yayılan TİM ile “iletişim teknolojilerinde uzman mağaza” konseptini bir üst seviyeye taşıyor.
 
Hayatın 24 saat aktığı Kemalpaşa Caddesi üzerinde yer alan 5 katlı TİM’in iletişim teknolojileri ile ilgili müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir “teknoloji yaşam merkezi” olması, teknoloji tutkunlarına akıllı telefonları ve geleceğin teknolojilerini deneyimletmesi ve özellikle gençlerin burayı bilgilenme, deneyim ve eğlence merkezi olarak algılamaları hedefleniyor. Ayrıca yalnızca eğitime ayrılmış bir alanda yıl boyunca  hem çalışanlara hem de müşterilere mobil teknoloji ürünleri ve uygulamaları konusunda gelişim ve eğitim programları düzenlenmesi planlanıyor. 
 
“33,1 milyonun iletişim ihtiyacına tek çatı altında özel çözümler”
 
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “Mobil iletişimin lider şirketi olarak diğer alanlarda olduğu gibi perakendecilik alanında da öncü çalışmalara imza atıyoruz. Bugüne kadar müşterilerimiz için kişiye özel hizmetler tasarladık ve her birinin ihtiyaçlarını en avantajlı biçimde karşıladık. Şimdi de tek bir çatı altında, farklı segmentlerin ihtiyaçlarını karşılayacağımız iletişim teknolojileri perakendeciliğinde butik hizmet dönemine giriyoruz. Bu mağazamızın en büyük farkı sürekli teknoloji eğitimlerinin verileceği bir eğitim katına da sahip olması. 700 metrekareye yayılan her bir katı farklı ihtiyaçlar için tasarlanmış bu mağazamızın benzerlerini en yakın zamanda diğer büyük şehirlerimize de taşımayı hedefliyoruz” dedi. 

Duyuru bile yapmadan günde 2500 ziyaret gerçekleşti
 
Yeni TİM’e gösterilen ilgiye duyduğu memnuniyeti de dile getiren Ciliv, “Mağazamız hakkında herhangi bir duyuru yapmadan günlük ortalama 2500 ziyaret gerçekleşti. Bu yoğun ilgi, ihtiyaçlara doğru şekilde karşılık verdiğimizi gösteriyor.  Mağazamız için yıl sonu hedefimiz müşterilerimize 1 milyon kez hizmet sunmak” şeklinde konuştu.
 
Her katta ayrı hizmet alanı

 
İzmir TİM’in giriş katı standart iletişim merkezlerinde olduğu gibi satış ve hizmet alanı olarak tasarlandı. Müşteriler burada teknoloji uzmanları tarafından karşılanıyor ve bir TİM’den bekledikleri her şeyi bu katta bulabiliyor.
 
Birinci kat bireysel ve kurumsal müşterilerin iletişim ihtiyaçlarının uzman danışmanlar tarafından çözümlendiği kısım. Bu katta ayrıca Superonline hizmet alanı da bulunuyor.
 
Mağazanın ikinci katı tamamen akıllı cihaz ve mobil uygulamalara ayrıldı. Giriş katında sunulan hizmete ek olarak diledikleri cihazı mercek altına alma, deneyimleme fırsatı sunulan bu katta teknoloji uzmanları ayrıca işletim sistemleri konusunda müşterileri bilgilendiriyor. Müşterilerin hayatını kolaylaştıracak Turkcell servisleri, mobil internet ürünleri ve yeni Turkcell teklifi ile müşterilerin beğenisine sunulan netbook, notebook, tablet PC’ler de bu katta yer alıyor.
 
3. kat iletişim teknolojisi mağazacılığında bir ilk olarak, tamamen gençlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. gnçtrkcll markasının yer alacağı bu kat, aynı zamanda  ürün-servis ve uygulamaların yer aldığı alanlar, müzik dinleme, e-kitap okuma fırsatı, sosyal iletişim ağları (Facebook, Twitter vb.) ile gençlere bir özel sosyal paylaşım alanı. 
 
Mağazanın en üst katı ise iletişim teknolojileri konusunda bilgi edinmek isteyen herkese açık. Teknik servis uzmanları ile satış sonrası desteğin yanı sıra burada hem çalışanlara hem de  müşterilere özellikle akıllı cihazlar, işletim sistemleri ve uygulamalar konusunda merak ettikleri tüm konuları içeren gelişim ve eğitim programları düzenlenecek. Etkinliklerin tüm yıla yayılması planlanıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle