Teknoloji Haberleri

  Steam'de ücretli bazı oyunlar bedava oldu

  Hürriyet Haber
  17.02.2016 - 12:47 | Son Güncelleme:

  Teknoloji devi SEGA, Steam üzerinden "Make War, No Love" adında bir etkinlik başlattı. Bu etkinlikle ile birlikte kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunlar dağıtıyor. İşte o oyunlar...

  Sevgililer gününü geride bıraktığımız andan itibaren SEGA, Steamüzerinden "Make War, No Love" yani "Savaş, Sevişme" adında bir etkinlik başlattı.

  Bu etkinlikle birlikte SEGA'nın değişen bundle paketindeki birkaç oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı.

  Şu an Jet Set Radio, Hell Yeah: Wrath of the Dead Rabbit ve Golden Axeadlı üç oyunu ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

  Bununla birlikte Hell Yeah'ın, Pimp My Rabbit Pack ve Virtual Rabbit Missions DLC'lerini de ücretsiz olarak bu paket sayesinde Steamkütüphanenize ekleyebilirsiniz.

  Steamde ücretli bazı oyunlar bedava oldu

  Toplamda 56 TL değerindeki bu oyunları şu an ücretsiz olarak sonsuza kadar Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. O yüzden acele edin.

  Shiftdelete'in haberine göre bu oyunları paket halinde alamadıysanız, tek tek de alabilirsiniz. Bunun için oyunların mağazasına gelip, yine pakette olduğu gibi "Satın Al" demek yerine, "Yükle" dedikten sonra o andan itibaren oyunlar, otomatik olarak Steam kütüphanenize eklenecek.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı