GeriTeknoloji PUBG Global Championship 2019 grup aşaması sonuçlandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

PUBG Global Championship 2019 grup aşaması sonuçlandı

PUBG Global Championship 2019 grup aşaması sonuçlandı

PUBG Global Championship 2019 (PGC), geçtiğimiz hafta sonu yapılan Grup Aşaması ile kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Rekabet eden 24 takım, bu hafta sonu (15-17 Kasım) Yarı Finaller için karşı karşıya gelecek ve kazanan 16 takım Kaliforniya Oakland'da gerçekleşecek Büyük Final heyecanı için (23-24 Kasım) mücadele edecekler.

VC Gaming, fırtına gibi bir performans sergiledi ve agresif oyun tarzının PGC'de nasıl olabileceğinin tonunu adeta belirledi. VC Gaming, takım sıralamasına yeterince puan toplayarak hakim oldu. Nihai başarı ise VC Gaming’in, Global Esports XSSET ve TEAM QM'de 22 puanlık üstün bir başarı sağlamasıyla gerçekleşti.  

Bu hafta sonuna bakacak olursak, PUBG Esports takipçileri Yarı Finaller sırasında Savaş Alanlarına girmeyi bekleyen takımları heyecanla bekleyecek. Yarı finaller 15-17 Kasım tarihleri arasında her gün Türkiye saati ile 04:00'da başlayacak.

PUBG Global Championship 2019 grup aşaması sonuçlandı

Kalifornia, Oakland’daki PGC Grand Finals biletleri hala mevcut. Bir PGC Grand Finals bileti, şu anda oyunda aktif olan PGC oyun içi eşyalarının eksiksiz setiyle birlikte satılıyor. 

ABD'de robotlar futbol oynadıABD'de Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) tarafından üretilen minik robotlar parkta futbol oynadı. MIT Biyobenzetim Robotik Laboratuvarı tarafından üretilen Mini Cheetah robotları, yeşil alanda futbol oynarken görüntülendi. Her biri 9 kilogram ağırlığındaki robotlar, dört bacağıyla hareket ederek kendi etrafında 180 derece dönebiliyor. Mini robotların, saatte yaklaşık 8 kilometre hızla koşabildiği, düştüğünde kendi kendine kalkabildiği ve yüksek bir yerden atladığında yumuşak bir iniş yapabildiği belirtildi.
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle