GeriTeknoloji Minecraft'ta 4K dönemi yakında paylaşıyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Minecraft'ta 4K dönemi yakında paylaşıyor!

Minecraft'ta 4K dönemi yakında paylaşıyor!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan Minecraft kullanıcılarını yakından ilgilendiren bir karara imza attı.

E3 2017 kapsamında bir dizi duyuru gerçekleştiren Microsoft, Minecraft için gelecek planlarını da açıkladı. Yapılan Minecraft sunumunda en dikkat çeken detay ise 4K çözünürlük destekli yüksek kaliteli grafik paketi oldu.

Başka bir deyişle 4K destekli oyun konsolu Xbox One X'i tanıtan Microsoft, Minecraft bu platforma uyum sağlayacak. Super Duper Graphics Pack adı verilen paketin önümüzdeki sonbahar aylarında hazır olacağı belirtiliyor.

Minecraft için düşünülen bir diğer yenilik ise bütün platformların birbirine bağlanacak olması. Bu özellik sayesinde Minecraft'ı telefonlarında, tabletlerinde, bilgisayarlarında veya oyun konsollarında oynayan kullanıcılar farklı platformlardan oyunu birlikte oynayabilecek.

Wolfenstein efsanesi geri dönüyorWolfenstein II: The New Colossus sonunda duyuruldu. İlk oyunun sonrasında geçen hikaye bizleri bir kez daha Nazilerin kazandığı bir dünyaya götürmeyi amaçlıyor. Wolfenstein 2, Bethesda'nın E3 konferansı çerçevesinde resmiyet kazandı. Yıllara meydan okuyan seri, yepyeni devam yapımı Wolfenstein 2: The New Colossus ile geliyor. Nazilerin galip geldiği bir fantastik evrende geçen Wolfenstein, BJ Blazkowicz'in The New Order ile başlayan hikayesini devam ettiriyor. İlk oyunda Deathshead'i öldürmek hiçbir şeyi değiştirmemiş, Naziler kolayca toparlanarak Amerika ve tüm dünyaya kan kusturmaya devam etmişlerdir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle