GeriTeknoloji Kobi'lere yüksek performanslı Switch çözümü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kobi'lere yüksek performanslı Switch çözümü

Kobi'lere yüksek performanslı Switch çözümü
refid:9034878 ilişkili resim dosyası

Türkiye'nin Ar-Ge üreticilerinden biri olan AirTies, KOBİ'lere çok hızlı ve yüksek performanslı ağ çözümü sunan NSW-108 ethernet switch ürününü geliştirdi.

AirTies, NSW-108 ile Küçük ve Orta Boy İşletmeler için ethernet switch çözümlerini de kurumsal ürünler portföyüne ekledi.

Türkiye'de 2.5 milyonu aşan ADSL modem satışıyla kullanıcılarının gözünde kalite ve güvenilirliğini kanıtlayan AirTies, modemlerinde kullandığı yüksek yerel ağ performansı ve teknolojisini, yeni ürünü NSW-108 ile KOBİ'lerin beğenisine sunuyor.

4 portlu modemler ve kablosuz erişim noktası ürünleri ile aynı ethernet platformu üzerinde geliştirilen NSW-108, AirTies Ar-Ge'sinin bilgi ve birikimini kullanıcıları ile buluşturuyor.

NSW-108, KOBİ'lere yüksek hız ve performans odaklı, aynı zamanda da pratik bir yerel ağ çözümü sunuyor. NSW-108 8 port 10/100 Mbps ethernet switch ile KOBİ'ler diledikleri yerde, uzman bir teknisyen yardımına ihtiyaç duymaksızın, hızlı ve pratik bir ağ çözümüne kavuşuyor.

Özellikle iş ağlarında, 100 Mbps hızında ethernet performansı ile mükemmel bir çözüm sağlayan NSW-108, ağa istenilen sayıda ethernet uyumlu cihazın (bilgisayar, network yazıcı, IP kamera, v.b.) dahil edilmesine de olanak sağlıyor. Üstelik tüm bu cihazlarda ayrıca bir ayar yapmaya gerek kalmadan, ilgili cihazları NSW-108'e takıp çalıştırmak yeterli oluyor.

NSW-108 Switch'ler 3 Yıl genişletilmiş AirTies garantisi, 7/24 teknik destek ile mutlak müşteri memnuniyeti gibi AirTies'ın ürünlerinde sunduğu tüm özelliklere sahip.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle