GeriTeknoloji İpince televizyon: LG Signature OLED TV W7
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İpince televizyon: LG Signature OLED TV W7

İpince televizyon: LG Signature OLED TV W7

LG W7 OLED TV serisi bir milyar renk ve sınırsız kontrast oranı ile birlikte ışık sızması olmadan siyahlar sunan LG’nin OLED piksel karartma teknolojisine sahip. Bunun yanında Ultra Parlaklık teknolojisi sayesinde gerekli noktalarda daha iyi bir parlaklık sunabiliyor.

LG Türkiye, geçtiğimiz günlerde tanıttığı LG W7 OLED TV ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 65 inçlik W7 modelinin sadece 2,57 milimetre yani bir bıçak kalınlığındaki OLED paneli özel manyetik askı aparatı sayesinde doğrudan duvara asılıyor. Bu sayede TV ve duvar arasındaki boşluk ortadan kalkıyor ve askı aparatıyla birlikte TV’nin kalınlığı sadece 3,85 milimetre oluyor.

Dünyada Dolby Atmos özelliğine sahip ilk televizyon serisi olan 2017 LG OLED TV ürün gamının en üst ürünü W7, tüm içerikleri görüntü ve son teknolojiye sahip ses özellikleriyle birlikte kullanıcıya sunuyor. Dolby Vision ve Dolby Atmos özelliklerinin bir araya gelmesi ise tüm dünyadaki profesyonel içerik üreticileri ve dağıtıcı kuruluşlar tarafından desteklenen tamamlayıcı bir çözüm sunuyor.

İpince televizyon: LG Signature OLED TV W7

Şu anda 80’den fazla Dolby Vision uyumlu stüdyo içeriği, 100’den fazla Dolby Atmos uyumlu stüdyo içeriği ve her iki formatla uyumlu 25 içerik mevcut durumda. Ayrıca dünya çapında OTT üreticilerinin sunduğu 100 saatin üzerinde izleme süresi olan Dolby Vision özellikli orijinal içerikler de 2017 yılı içinde çok yakın bir zamanda Ultra Blu-ray disklerdeki Dolby Vision içeriklerle birlikte kullanıcıların erişiminde olacak.

65 inç LG SIGNATURE OLED TV W7, tavsiye edilen perakende satış fiyatı 35 bin TL.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle