GeriTeknoloji iOS 12.0.1 güncellemesi yayında! Yeni neler var?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

iOS 12.0.1 güncellemesi yayında! Yeni neler var?

iOS 12.0.1 güncellemesi yayında! Yeni neler var?

Apple, dün akşam sessiz sedasız yeni iOS güncellemesini yayınlandı. iOS 12.0.1 güncellemesi ile birlikte kullanıcıların bir süredir şikayet ettiği çok önemli bir sorun da ortadan kalktı!

Güncelleme notlarında bazı iPhone XS’lerde Lightning kablosu takıldığında ortaya çıkan şarj olmama probleminin ve 5 GHz’lik kablosuz ağlar yerine 2.4 GHz’lik ağlara bağlanılmasına neden olan Wi-Fi hatasının giderildiği belirtiliyor.

iPad klavyesinde “.?123” tuşları ile ilgili sorunlar giderilirken, bazı video uygulamalarında altyazının görünmemesine neden olan ve Bluetooth kullanımını engelleyen sorunlar bu iOS sürümü ile ortadan kaldırılıyor.

iOS 12’nin ilk ara güncellemesini alan Apple modelleri şu şekilde;

– iPad Air
– iPad Air 2
– iPad Pro
– iPad 9.7
– iPad mini 2
– iPad mini 3
– iPad mini 4
– iPod touch 6th
– iPhone 5s
– iPhone SE
– iPhone 6/6 Plus
– iPhone 6s/6s Plus
– iPhone 7/7 Plus
– iPhone 8/8 Plus
– iPhone X

4 adımda bilgisayar güvenliğini nasıl sağlarız?Bilgisayar güvenliği son derece önemli; ancak çalışırken buna kaçımız gerçekten dikkat ediyoruz? Örneğin bilgisayar başında ve kalabalık ortamlarda çalışırken, gizli şirket bilgilerini meraklı gözlerden nasıl koruyabiliriz? Ya da bilgisayarları çökerten ve tüm çalışmalarımızı tehlikeye atan zararlı yazılımlardan en iyi nasıl korunabiliriz? HP'nin kurumsal müşterileri için şimdiye kadar ürettiği en güvenli model olan Elitebook 840 G5; bakın iş yerinde nasıl hayat kurtarıyor?
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle