GeriTeknoloji insMobil kullanan herkese çok önemli uyarı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

insMobil kullanan herkese çok önemli uyarı

insMobil kullanan herkese çok önemli uyarı

insMobil başta olmak üzere Instagram takipçi hileleri yapan platformlar alıp başını gitti; kullanıcılar takipçi sayısını artırmak ve daha çok beğeni alabilmek için doğal yollardan vazgeçip zaman zaman yan yollara sapıyor ve 'oyuna' hile karıştırıyor. Ancak beğeni ve takipçi hilesi yaparken hem paranızdan hem de kişisel bilgilerinizin gizliliğinden mahrum kalabilirsiniz.

Bilinen çoğu sosyal ağların bir pazarı vardır. Hızla büyümeye devam eden küçükten büyüğe paylaşım ağları için takipçi satışı ve beğeni satışında büyük bir pazar var. Paket satın alanlarda ya ünlü olmak için ilk basamak olarak denerler ya ticari olarak ürünlerinin tanıtımını yapmak için ya da büyütüp hesabı / sayfayı satmak için.

Beğeni ve takipçi satın alınmalı mı? Çoğu takipçi satışları daha sonra fiyaskoyla sonuçlanır. İlk zamanlar bol keseden gelen takipçilerden daha sonra düşmeler olur. Bazıları gerçekle karışık satışı yapar bazıları da tamamen sahte işlem yapar. Takipçileri incelediğinizde çoğu yurt dışı olarak görülmekte. Gerçek olarak görülenlerde paravan hesaplardır. Yani 5-10 paylaşım yapılmış hesaplar.

'Instagram takipçi satın aldım hesabım çalındı' veya Instagram takipçi hilesi yaparken hesabım çalındı diyen çok fazla kullanıcı var. Bu durumda bazı paravan siteler üzerinden hesapları bu yöntemle hack'lemeye çalışırlar.

Özetle takipçi hilelerinden uzak durun! Bu yöntemleri Instagram tespit ettiğinde ya hesabı kapatıyor ya da hesabı askıya alıyor, unutmayın!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle