GeriTeknoloji Halo 5: Guardians dünya çapında tanıtıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Halo 5: Guardians dünya çapında tanıtıldı

Halo 5: Guardians dünya çapında tanıtıldı

Xbox’ın tarihindeki en büyük global hayran etkinliği olan YouTube Gaming’in “Halo 5: Guardians” canlı yayın etkinliği tüm dünyadan oyun severleri bir araya getirdi.

"Halo 5: Guardians" 4,6 Milyar dolarlık oyun serisinin en heyecanlı devam oyunu olarak Salı günü piyasaya çıktı. Halo hayranları “Halo 5: Live” etkinliği için Youtube Gaming üzerinden bağlandı. 6 saat süren canlı yayında oyun severler, Halo’yu bir Xbox efsanesi yapan özellikleri beraber deneyimledi. 

343 Industries Başkanı Bonnie Ross, Halo 5: Guardians için şunları söyledi: “Üç yıllık özverili bir çalışmanın, tutkunun, ve kararlılığın bir ürünü ve bunu hayranlarımızla beraber kutlamak konusunda daha heyecanlı olamazdık. Dün gece Halo kitlesi dünyanın her yerinden daha önce hiç görülmemiş bir şekilde bir araya geldi ve serinin en heyecanlı oyununa birlikte şahitlik ettik." 

-“Halo: The Fall of Reach” birinci bölümünün galası, SPARTAN proramının dramatic başlangıç hikayesini anlatan, Master Chief ve Dr. Catherine Halsey gibi karakterlerle Halo hikayesini konu alan animasyon serisinin prömiyeri yapıldı.

-Spartan Buck’ın sesi olan Nathan Fillion ve “Halo 5: Guardians”ın yazarlarının bulunduğu Xbox paneli yapıldı.

-Finlandiyalı bir hayran en uzun “Halo” maratonu GUINNESS DÜNYA REKORU rekorunu kırdı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle