GeriTeknoloji En iyi antivirüs programları 2017
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En iyi antivirüs programları 2017

En iyi antivirüs programları 2017

En iyi antivirüs programlarını bu makalemizde bir araya getirdik. Bazıları ücretsiz olan bu antivirüs programları ile bilgisayarlarınıza koruma kalkanı takmış olacaksınız!

Ücretsiz antivirüs uygulamaları çoğu Windows PC'nin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Premium sürümlerinin yanında kullanıcılara sadece temel koruma sunan ücretsiz antivirüs yazılımlarını sizler için bir araya getirdik. Eğer antivirüs yazılımına para vermek istemiyorsanız, işte karşınızda ücretsiz antivirüs programları!

En iyi antivirüs programları 2017


Avast Free Antivirus

Ücretsiz antivirüs yazılımları arasında oldukça popüler olan Avast Free Antivirus, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista sürümleri ile uyumlu olması ile hem yeni hem de eski nesil işletim sistemlerine destek veriyor.

Gerçek zamanlı koruma sunan Avast Free Antivirus, virüslere karşı koruma sunmanın yanında, evağını güvenlik açıklarına karşı tarama, internet tarayıcısına yerleşen zararlı yazılımlara temizleme ve internet şifrelerinizi koruma özelliklerini sunuyor.

En iyi antivirüs programları 2017


AVG AntiVirus FREE

AVG'nin ücretsiz olarak sunmuş olduğu AVG AntiVirus FREE yazılımı, Virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları engellemenin yanında; Link Protection özelliği ile Web, Twitter ve Facebook bağlantılarını tarıyor.

AVG AntiVirus FREE ayrıca PC'deki performans sorunlarını tarıyor ve gerçek zamanlı güvenlik güncelleştirmelerini sizlere sunuyor.

En iyi antivirüs programları 2017

Bitdefender Antivirus

Bitdefender Antivirus yazılımı diğer ücretsiz antivirüs uygulamalarına göre daha fazla seçenek sunuyor.

Bitdefender Antivirus;

Virüs Tarama ve Temizleme özelliği ile; isteğe bağlı ve erişim esnasında tarama ve güçlü tarama motorları ile tüm virüslerin tespit edilmesini ve kaldırılmasını sağlıyor.

Aktif Tehdit Kontrolü özelliğiile; etkin uygulamalarınızı yakından takip ediyor ve buna göre otomatik kararlar veriyor. Bitdefender Antivirus, şüpheli bir şey algıladığında anında harekete geçiyor.

Anti-Kimlik Avı özelliği ile; internet şifreleriniz ve kredi kartı numaralarınızı hackerlara karşı koruyor.

Anti-dolandırıcılık özelliği ile; gelişmiş filtreleme sistemi sayesinde kumarhane, porno siteleri ve sizi aldatmaya yönelik web sitelerini ziyaret etmek istediğinizde Bitdefender devreye giriyor ve bunları engelliyor.

En iyi antivirüs programları 2017

Avira Free Antivirus

Avira Free Antivirus, Windows PC'nizi virüslere, truva atlarına ve zararlı yazılımlara karşı korumanın yanında bulut teknolojisi sayesinde, bilinmeyen dosyaları gerçek zamanlı olarak malware ve virüsleri çin hızlı bir şekilde tarıyor.

Avira Free Antivirus ayrıca; güvenli gezenti özelliği ile zararlı yazılımların yer aldığı web sitelerini daha yüklenmeden önce engelliyor. PUA kalkanı olarak isimlendirilen Avira'nın teknolojisi ile zararlı yazılımların gizlendiği uygulamalar tespit ediliyor ve otomatik olarak tehditler ortadan kaldırılıyor.

En iyi antivirüs programları 2017


Comodo Antivirus

Comodo'nun Host Intrusion Protection System (HIPS) özelliği ile birlikte kullanılan Savunma+ teknolojisi, geleneksel kara liste programlarının ötesine geçiyor. Şüpheli bir dosya türü ilk kara listeden kaçabilse bile Comodo'nun Savunma teknolojisi, Sandbox ortamında çalıştırılacak bilinmeyen ve potansiyel olarak tehlikeli bir dosyayı izole ediyor.

Korumalı Alan teknolojisi, karantinaya alınmış bir bölgedeki tehditleri tedavi ederken kullanıcıyı kesintisiz çalışmaya devam etmeye yardımcı oluyor.

Comodo Antivirus, gerçek zamanlı koruma sunarak virüslerin bilgisayara buluşmasını önlüyor. Oldukça hızlı bir virüs tarama opsiyonu sunan Comodo Antivirus yazılımı, otomatik güncellemeler sunarak, virüs veri tabanının sürekli güncel olmasını ve bu sayede yeni tehditlere karşı bilgisayarınızı koruma imkanı sunuyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle