GeriTeknoloji Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler'

Demirtaş: 'Seviyorum sizi şapşikler'
refid:27803314 ilişkili resim dosyası

Demirtaş, Twitter üzerinden İstanbul merkezli 14 Aralık operasyonunu değerlendirirken hem hükümeti hem cemaati suçladı. Twitter üzerinden kendini eleştirenlere de yanıt veren Demirtaş 'Beni çok sert eleştirenler dahil hepinizi seviyorum, şapşikler' dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, twitter'da takipçilerine yönelik yazdığı tweet'te ":) ayrıca beni çok sert eleştirenler dahil hepinizi seviyorum, şapşikler" ifadelerini kullandı.

HDP Siirt Kongresi sonrası, sosyal paylaşım sitesi twitter'daki sayfasından 17 Aralık operasyonu ve cemaat ile ilgili tweet atan Demirtaş, hem AKP'den hem de cemaatten hesap soracaklarını söyledi.

17 Aralık operasyonlarının “temiz toplum temiz siyaset” için yapılmadığını savunan Demirtaş, “Sandıkta AKP’den hesap sormamızı engelediler. 17 Aralık’ta ortaya dökülenler gerçek hırsızlık ve rüşvet belgeleriydi. Ama bu belgeleri ortaya dökenler temiz eller savcı/polisi değildi” dedi.

Bu sözlerin eleştirilmesi üzerine Demirtaş “Ayrıca beni çok sert eleştirenler dahil hepinizi seviyorum, şapşikler” tweet’ini paylaştı.

Bu tweet'in ardından takipçilerinden sayısız cevap alan Demirtaş'ın bu tweet'i 6200 retweet aldı.Yorumları Göster
Yorumları Gizle