TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ’da Elektrik Kesintisine Dikkat

IHA
28.10.2015 - 14:00Son Güncelleme :
Tekirdağ’da Elektrik Kesintisine Dikkat
IHA

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ’ın Muratlı ilçesinde yapacağı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Muratlı İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, 3 Kasım Salı günü 08.30-14.30 saatleri arasında 6 saat süre ile bakım onarım çalışması nedeniyle Kurtpınar Mahallesi, Atatürk Caddesi, Cem Market, Şok Market ve civarları, Mehmet Akif Ersoy Okulu ve civarlarında elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ’da Elektrik Kesintisine Dikkat hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ’da Elektrik Kesintisine Dikkat haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı