SAKARYA HABERLERİ

Taraklı'dan kısa kısa

AA / İzzettin Kömürcü
26.02.2016 - 13:41Son Güncelleme :
AA / İzzettin Kömürcü

SAKARYA (AA) - Taraklı ilçesinde bulunan Hark Şelalesi, turizme kazandırılacak.

Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, yaptığı açıklamada, şelalenin turizme kazandırılması için çalışma yapacaklarını bildirdi.

Hark Mahallesi Muhtarı İsmail Peker de Taraklı merkeze 15 kilometre uzaklıktaki doğa harikası şelalenin görülmeye değer olduğunu söyledi.

Şelaleyi turizme kazandırmak istediklerini vurgulayan Peker, yerli ve yabancı turistleri ilçeye davet etti.

- Taraklı'da "Kariyer Günleri" programı

Taraklı Ortaokulu'nda düzenlenen "Kariyer Günleri" programına, avukat Abdullah Ferit Erkal katıldı.

Okulu salonundaki programda konuşan Erkal, öğrencilere kariyer planlaması hakkında bilgi verdi.

Öğrenciler programa yoğun ilgi gösterdi.

- "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı"

Taraklı ilçesinde "Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı" kapsamında bisiklet dağıtılan 7 öğrenciye sporcu lisansı çıkartılacak.

Yenidoğan Ortaokulu Müdürü Hüseyin Çınar, okula daha önce 7 bisiklet hediye edildiğini belirterek, "7 öğrencimize bisiklet sporcusu lisansı çıkartma çalışmalarımızı seçmeli spor ve fiziki etkinlikler dersi öğretmeni Sercan Atabey'in öncülüğünde sürdürüyoruz. Lisanslı sporcularımızla okulumuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Taraklı'dan kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 13 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Taraklı'dan kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı