SİVAS HABERLERİ

Suşehri Belediyesi asfalt serme makinasına kavuştu

DHA
30.03.2016 - 17:55Son Güncelleme :
DHA

SUŞEHRİ(Sivas), (DHA)- SİVAS'ın Suşehri İlçesi Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hibe olarak gönderdiği asfalt serme makinesini hizmete soktu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Suşehri Belediye Başkanı Fazlı Yüksel, 'İstanbul Büyükşehir Belediysi'nin gönderdiği olduğu asfalt serme makinası ile ilçenin cadde ve sokak yollarının daha hızlı ve etkin bir şekilde yapılacağını belirtti. Suşehri'ni daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalıştıklarını kaydeden Yüksel, "Asfalt serme makinasının ilçemize kazandırılmasında emeği geçen başta değerli büyüğümüz İstanbul Milletvekili Sayın Ekrem Erdem'e, Sivas milletvekillerimize şahsım ve tüm Suşehri halkı adına bir kere daha şükranlarımı sunuyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sivas haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sivas ilinden Suşehri Belediyesi asfalt serme makinasına kavuştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Suşehri Belediyesi asfalt serme makinasına kavuştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı