ANKARA HABERLERİ

Şüpheli valiz panik yarattı

Hürriyet Haber
24.09.2012 - 00:00Son Güncelleme :

Başkent’te üç kadın tarafından bir hastanenin otoparkına bırakılan şüpheli valiz, polisi alarma geçirdi. Fünye ile patlatılan valiz boş çıktı.

Hürriyet Haber

Çankaya Söğütözü Kızılırmak Mahallesi’nde bulunan Özel Bayındır Hastanesi’nin otoparkına bırakılan valiz, Başkent polisini alarma geçirdi.
Çevreden geçen vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin güvenlik şeridi çekmesinin ardından bomba imha ekipleri çağrıldı. Kısa sürede olay yerine gelen bomba imha ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından otoparkın bulunduğu kısımdan vatandaşlar uzaklaştırıldı. Özel kıyafetlerini giyen bomba uzmanı, şüpheli valizi fünye ile kontrollü bir şekilde patlattı.

İkisi sarışın biri kızıl

Görgü tanıklarının ifadesine göre valizi bırakan kot pantolonlu ikisi sarışın ve biri kızıl saçlı üç şüpheli kadın, polis ekipleri tarafından Konya, AŞTİ ve Eskişehir Yolu civarında aranmaya başlandı. Şüphelileri güvenlik kamerası görüntülerinden teşhis eden görgü tanığı iki genç, kadınların önce bilgisayar dükkanına girip alışveriş yaptığını, ardından hastaneye girdiğini ve daha sonra otoparka valizi bırakıp gittiklerini söyledi. Üzerinde valizin sahibinin ismi yazılı olan Türk Hava Yolları bagaj bandının bulunması, akıllara valizin çalıntı olma ihtimalini getirdi. Polis, valizi incelenmek üzere Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Şüpheli valiz panik yarattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Eylül 2012 tarihinde saat 00 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şüpheli valiz panik yarattı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı